Wpis z mikrobloga

Szukam dla siebie #honda Civic VIII gen. Gdy znajdę jakieś fajne ogłoszenie to wysyłam maila by właściciel wysłał mi numer VIN i datę pierwszej rejestracji do sprawdzenia samochodu na historiapojazdu.gov.pl/ .Wysłałem z 6 maili i tylko na 1 była odpowiedź- janusz wysłał dane do kręconego Civica. Czy to oznacza, że oni wszyscy już kręcą te liczniki, a jeden był tak głupi by nawet dać taki do sprawdzenia?

#januszemotoryzacji #gorzkiezale #samochody #motoryzacja
  • 8
@KwasneeeZelki: Serio? Jak wsytawiałem auta to na mejla przychodziły same oferty z afryki, żebym wysłał auto a on da mi 140% ceny. Poza tym ta baza jest marna, kontakt mejlowy sluzy do tego ze jak zadzwonisz to podsylasz mejla np. po więcej zdjęc. Sam olałbym człowieka który ukradkiem chce coś takiego wyciągnąć nie rozmawiając o aucie i jego stanie. Tym bardziej jakbym zasłaniał tablice.
Fakt, może to wyglądać "nieprofesjonalnie", ale chciałem zebrać zbiór fajnych aut, kręcone odrzucić i z nich potem dokonać wyboru.
@dzika_kaczka_bez_dzioba: myślisz, że ogłaszają się na grupach, a nie wstawiają na najpopularniejsze serwisy z ogłoszeniami? chociaż w sumie facebook już też się takim robi
@KwasneeeZelki przede wszystkim jak się trafia ładny samochód to schodzi w 2-3 dni. Zwłaszcza, że Ufo można znaleźć od 1 właściciela, z pełną dokumentacją. Są ludzie, którzy całymi miesiącami obserwują kategorie, żeby znaleźć takie egzemplarze i dzwonią w momencie.
Zanim Ty wyślesz maila i otrzymasz odpowiedź, to ładna sztuka już sprzedany.
No chyba, że nie interesuje Cie igiełka, tylko importowany przez janusza z wiadomym stanem, to możesz bawić się w wysyłanie maili