Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę zachowania niektórych ludzi w wieku 50-60 lat. Idę sobie do sklepu po chipsy żeby mieć co pochrupać, podchodzę do kasy a tam dwóch dziadów, od tego drugiego tak niemiłosiernie #!$%@?ło starym potem, że ledwie wytrzymywałem stanie metr od niego (kupował bułki i oczywiście browara). Za. Mną jakaś baba z koszykiem. W koszyku masło i makaron. I regularnie napiera tym koszykiem na moje 4 litery i pcha mnie na tego faceta (bo przecież nie wolno mi zachować zdrowego odstępu) co się odwrócę to przestaje i patrzy gdzieś w bok. I jeszcze ekspedientka mruczy pod nosem coś na mój temat.

Od premiery Dnia Świra minęło tyle lat, a to wciąż jest aktualne ;_;

tl;dr nie wychodźcie z domu.

#spolem #bordowychodzizdomu #dzienswira
  • 9
@geomag42: Kurde, ja dzisiaj wychodzę ze sklepu a przy moim samochodzie czatuje jakiś bej, podchodzę bliżej a ten do mnie z tekstem żebym mu dał 90gr. No chyba go #!$%@?ło, ale dałem mu bo często tam parkuje i nie chce mieć porysowanego samochodu :<
@Lukas77986: Ostatnio mi powiedział jeden "tu parkujemy na własną odpowiedzialność". Powiedziałem mu "Ty mi mówisz co mam robić? Wszystko ma być tak jak przyjechałem, na Twoją odpowiedzialność, rozumiesz?". No i chyba mi koła napompowali jak mnie nie było.