Wpis z mikrobloga

Mirki co te #majfrendy z #aliexpress #!$%@?ą to się w głowie nie mieści.

Mój 5letni syn ma świra na punkcie #starwars a szczególnie jara go AT-AT. Więc ostatnio wpadł mi do głowy pomysł żeby zrobić takiego potwora z Papieru. pogooglowałem i zaraz miałem gotowy wydruk do wycinania.

Ale siedzę nad tym gównem już drugi tydzień i nigdy nie mam czasu żeby go skończyć. Pomyślałem że musi być jakiś prostszy sposób żeby załatwić młodemu AT-AT i wiecie co? Znalazłem prostszy sposób na pozbycie się 8 dolców.

AT_AT

szczególnie polecam przeczytać opis czerwonym kolorem


Na foto moje wypociny

#modelarstwokartonowe #modelarstwo
Pobierz
źródło: comment_6lj4o8zuuhVVruqb3NTnEDf6z5B9gGMK.jpg
  • 15
@soft1house: uwierz mi że nie oszczędzam. Ale młodemu by się w dupie poprzewracało. Mały ma już 10 kilo klocków i nie mam gdzie składać bo się walają po całym domu. szlak by mnie trafił jakbym musiał jeszcze tego kolosa zbierać.
@stamart: Nie kupuj od złodziei z AliExpress. Tu masz na przykład złodziejską kopię polskiego modelu, oczywiście sprzedawana na Ali. Ukradli nawet zdjęcia gotowego modelu i nawet nie zauważyli, że przy okazji dali zdjęcia oryginalnej wycinanki. To Twoje z linku pewnie też jest kradzione, tylko z innego źródła.

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipment-Paper-Model-airplaner-toys-A3-Paper-123CM-Wingspan-1-33-US-C-130-Hercules/1345862304.html

@soft1house: @paypalowiec: @Xivid: