Wpis z mikrobloga

Mirki mam pewną prośbę, bo wiem że jesteście pomysłowi, nie to co ja.
Ale mam dobre serce i kupiłem gówniakowi szwagierki subskrybcie do #xboxone na gwiazdkę problem w tym że koleś nie wyśle mi kartonika z kodem, a wysłał mi go na maila.
Chciałbym utrudnić lekko życie gówniakowi a nie po prostu przepisać kod na kartkę i jakoś go zaszyfrować. Zrobić jakąś łamigłówkę żeby postarał się użyć mózgu ale nie mam za bardzo pomysłu jak zaszyfrować taki kod. Macie może jakies pomysły? #pytanie #pytaniedoeksperta #lamiglowki #rebus #zagadka
  • 35
@Domenico: Empik masz gdzieś niedaleko? Kup mu łamigłówkę drewnianą jakąś i na wewnętrznych ściankach napisz kolejne części kodu. Informacja że to doładowanie do X-a, musi być ukryta najgłębiej. Następnie złóż ją do kupy, wsadź w oryginalny kartonik i sprezentuj z zastrzeżeniem, że w środku ma dodatkowy bonus.

Możesz też nie mówić o bonusie i jeżeli oleje prezent od ciebie, powiesz mu o tym za np miesiąc. Dobry trolling nie jest zły
@Walkiria81: chodzi o to że playstation jak i xbox każą sobie płacić za to żeby można było grać online.
Wszystko jest ok gdy dzieciak gra sobie w jakąś grę jednoosobową ale czasy są takie że większość gier jest online, gra wieloosobowa itd. I trzeba sobie wykupić tą możliwość. Dodatkowo wiem że w playstation ma się wtedy dostęp do pobrania gier za darmo, nigdy nie próbowałem ale np. w lutym za darmo