Wpis z mikrobloga

Z racji tego że idą święta, chciałbym złożyć życzenia pewnej grupie na wypoku.

Drodzy trolle, z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkiego najgorszego i beznadziejnego nowego roku.
Mam nadzieję że Adrian Zandberg obłoży wasze zarobki z propagandy podatkiem 95% w drodze wyjątku. Robicie z tego portalu ściek dla kilku szekli od Szefernakera. Część z was agitowała dla #korwin, jeżeli tak ma wyglądać wasz kapitalizm, mieszanie z błotem drugiego człowieka za marne grosze, bez żadnych dowodów to wam podziękujemy.
Niech wam choinka w tyłek wejdzie, nawiedzone oszołomy.

Był czas na życzenia, teraz czas na rózgę pod choinką.
Wszelkie dyskusje z wami to legitymizacja głupoty i oszczerstw, publikuję po raz kolejny #listalernera tak aby nawet piwniczakom spędzającym święta na wykopie było przyjemniej.
Zachęcam do wrzucania trolli na #czarnolisto i nie dyskutowanie z nimi, oni zarabiają na gównoburzach. Zgłaszajcie do moderacji wszelkie agresywne komentarze, manipulowanie treściami, zmawianie się na zakopywanie znalezisk podejmujących polemikę z rządem. Nie pozwólmy zrobić z Wypoku niezalezna.pl 2.0.

#listalernera, wszyscy dzisiejsi laureaci lądują w tym honorowym miejscu za zakopywanie prawdziwych znalezisk jako inf. nieprawdziwa oraz zakopywanie oryginalnych znalezisk jako duplikaty. Oczywiście mowa tu o znaleziskach krytykujących PiS.

Oto wigilijna ściana płaczu:

@theone1980
@zgnily
@mirabelkowy
@Tonopah
@TakbirSrakbir
@Nuker
@wigilius
@MRKRUS
@Ideologia_Gender
@lucer
@julasck
@dominik-wrigley
@M1r14mSh4d3
@hasta_fatum
@vctssxpz
@plumkajacy_kalafior
@Robertoner
@MariuszJakistam
@castaneis
@pawelmikolajczyk313
@OdlotowyWzbogacaczKulturowy
@RobotKuchenny9000
----------------------------------
@Kama70 +
@Misio_Pysio +
@farmerjanek +
@Kaczypawlak +
@seattle +

#bekazpisu
#bekazprawakow
#polityka
#neuropa
  • 18
wpisy popełnia w Wigilię


@wczoraj:
po 1. Popełnić można przestępstwo, mądre słowo nie zawsze pasuje do kontekstu.

po 2. Mnie też jest smutno że muszę robić takie wpisy, jednak lubię wypok i treści polityczne, niestety nie da się dłużej ich czytać. Wykop zalała masa trolli PiS i to nie jest żart. Za spam na wykopie odpowiada poseł Paweł Szefernaker, on koordynuje działania PiS w Internecie i social media.
Paradoksalnie jedyną cechą Szefernakera było doświadczenie w opluwaniu innych na forach internetowych. Teraz po prostu za to płaci. Ot geniusz.


@sviss: Czym on się w ogóle zyciu zadowodym zajmowal, poza byciem partyjniakiem?
@kvvach:

28-letni poseł PiS Paweł Szefernaker został sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera odpowiedzialnym m.in. za komunikację w internecie.

Szefernaker pracował w kampaniach: prezydenckiej Andrzeja Dudy i parlamentarnej PiS. Kierował zespołem, który odpowiadał za kampanie w internecie. W wyborach parlamentarnych startował z okręgu koszalińskiego. Zdobył mandat uzyskując blisko siedem tysięcy głosów.

- Z wielką satysfakcją podpisałam nominację dla sekretarza stanu w KPRM - napisała premier Beata Szydło na swoim twitterowym koncie informując