Wpis z mikrobloga

Święta obiad rodzina... a ja wreszcie spotkałem gościa z tagu #4konserwy w prawdziwym życiu (z którym rozmawiałem i ktory się przyznał do swoich poglądów, bo niestety mogę takich mijać na ulicy).
- 500 zł na dziecko bardzo w porządku
- 2,5k za metr mieszkania? TAK POWINNO BYĆ.
- PiS - niech robią co chcą to może zrobią porządek z tymi złodziejami a prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa
- Smoleńsk? Zamach 100%, bo w internecie pisali.

#!$%@? - TACY LUDZIE ŻYJĄ W TYM KRAJU!
Gość z trzydziestką na karku i taki głupi... młodszej siostrze też zegarek do trójki dobije jeszcze w tym roku i wskazówka uwiera ją chyba w macicę, więc go przyprowadziła... ale tak szczerze to ja temu typkowi świetlanej przyszłości w naszej rodzinie nie wróżę, bo w większości prowadzimy własne firmy i raczej wszelkiej maści socjalistami, naiwniakami i złodziejami z sektora publicznego lekko gardzimy.

Ale jest empiryczny dowód na to, że 4konserwy żyją w środowisku naturalnym a nie tylko trollują na wykopie. Jestem zaskoczony.

#neuropa #korwin #swietaswietaiposwietach #polityka
  • 25
uważam, podobnie jak Kukiz15, że mamy kryzys konstytucyjny i trzeba Konstytucję zmienić, a nie bronić tego co wadliwe.


@w_rzeczy_samej: ehh, a jakieś konkrety? czy tak jak ten podstarzały alkoholik, który chce pisać nową konstytucję, bo obecna to "konstytucja kwaśniewskiego"? On się nadaje do picia jakiegoś taniego wińska na zlocie punków a nie do sejmu. Taki mistrz jednego hasła - najpierw były JOWy a teraz nagle konstytucję całą będzie zmieniał do spółki