Wpis z mikrobloga

@Pchelka87: Ja na Twoim miejscu dorwałbym jakąś grubą cegłę opisującą historię Stanów Zjednoczonych i przejrzał przypisy. Pewnie to rozwiąże problem, ale zaraz pojawi się następny... książki będą nie do dostania albo bardzo drogie.
@Pchelka87: jakaś biblioteka uniwersytecka, no chyba, że gdzieś tam z tira spadnie...
Sam korzystałem z biblio na studiach. Wybór niewielki, a wszystko i tak dostępne tylko na miejscu, ale dosyć przyjemnie mi się to przeglądało. Rzuciłbym tytułem, ale już nie pamiętam... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pchelka87: I coś narobił? I coś narobił się pytam...

Grzebiąc w odmętach wszelkich dysków twardych i pendrajfuf, w końcu wygrzebałem... swoją pracę magisterską ( ͡° ͜ʖ ͡°) Broniłem się 4 lata temu, a mam wrażenie, że to było w mezozoiku albo i wcześniej, ale do rzeczy.

Pierwszy rozdział to historia gospodarcza USA, ale samej historii powstania też coś tam liznąłem, minimalnie, ale zawsze.
Z tych, które wykorzystałem
@Archangel87: Początki Stanów Zjednoczonych na pewno są ciekawe, jednak to temat na wieeele miesięcy (jeśli nie lat) drążenia. Chciałem poczytać o samym początku (jeśli można tak to nazwać), czyli pierwszej osadzie - Jamestown. Ostatnia pozycja, którą wymieniłeś wydaje się idealna! Tylko pewnie dość drogo wyjdzie książka + przesyłka :/ Nie ma problemów z przesyłką z amerykańskiego Amazona? Szczerze mówiąc nigdy książek na Amazonie nie kupowałem.
@Pchelka87: Sam też nigdy nie zamawiałem niczego ze stanów, ale skoro ludzie zamawiają jakieś śmieci z Chin i to przychodzi, to myślę, że i amazon jest do ogarnięcia.
Ciut drożej masz na brytyjskim amazonie, ale o ocean bliżej w transporcie... :)
Z przesyłką wyjdzie ok 85zł. Drogo? Książka wydaje się być taka, jakiej szukasz. Zawsze można wziąć używaną.
Przemyśl sprawę, poszukaj na amazonie, może ebayu. Nie wydaje mi się, żebyś