Wpis z mikrobloga

"Rzygać mi się chce, gdy czytam w sieci komentarze na temat uchodźców.
Sam jestem zwolennikiem modelu australijskiego - zawracanie uchodźców na morzu i udzielanie im pomocy humanitarnej na miejscu, zamiast rozdawać socjal, ale #!$%@?, gdy patrzę na te tępe mordy polactwa z nizin społecznych i ich komentarze typu "zabijać wszystkich ciapatych", "oczyścić Europę z tego gówna" ogarnia mnie straszne poczucie bezsilnej złości.
Po prostu #!$%@? nie mogę znieść tego, że ludzie których mijam na ulicy, ludzie tacy jak moi znajomi, jak moi sąsiedzi, z uśmiechem na ustach patrzyliby gdyby zdarzył się nowy holokaust.
Ludzkość to gówno."

#4konserwy #neuropa #polityka
  • 11
modelu australijskiego - zawracanie uchodźców na morzu i udzielanie im pomocy humanitarnej na miejscu,


@jonek_chlop_ze_wsi: to chyba jakaś romantyczna wersja tego modelu, bo parę lat temu to było umieszczanie ich w obozach na Nauru, gdzie panowały rządy bezprawia i dogadanie się z rządem Nauru, żeby zamknęli granicę i nie wpuścili żadnego dziennikarza, który mógłby sprawdzić co tam się wyprawia, teraz się akurat trochę polepszyło.
@jonek_chlop_ze_wsi: Dla nich jesteśmy podludźmi których można zarzynać, gwałcić, pluć nam w twarz itd. Nawet umiarkowani na teraz w końcu się zradykalizują pod wpływem reszty oszołomów. Jeżeli sposobem na zniechęcenie ich mają być nieokrzesani kibole i osiedlowe sebixy to trudno. Jeszcze media do niedawna robiły z nas nieświadomych głupców że zagrożeń nie ma wcale a obawiać mogą się tylko wieśniaki i narodowcy. Każdemu zwolennikowi zaproponowałbym romantyczny spacer wieczorową porą po ich
@jonek_chlop_ze_wsi: Jak to mówią "od skrajności w skrajność". Sam rzygam tematem "uchodźców", dokonywanych przez nich gwałtów i napaści, ale takie teksty jak "zabijać wszystkich", "mordowałbym" itp. to trochę przegięcie. Nie mówię, że sam czasami nie mam takich skojarzeń,bo nie raz "otwiera mi się nóż w kieszeni", ale żeby tak po prostu życzyć całej nacji śmierci? Jestem przeciwny zalewaniu Europy, ale nie mam na myśli nowego Holocaustu. Łatwo jest mówić o eksterminacji,