Wpis z mikrobloga

Dobry wstęp na Mama :)

Zarobki to ok 1000 e Nie ma Cię w domu w tygodniu.. Wszytko poza chłodnią i zwierzętami co się d załadować na powierzcni 450x205x210, Co chwile inne Na Niemczech o 20% na Szwajcarii 0% w Polsce do 1t do 399km
@premo: w kółkach to można śmigać. Ja lata temu jeździłem 3/1. Dupa, nie robota. Bez doświadczenia wtedy jeszcze, dostałem 0,18gr od km i 50pln za 24h stania (gołe kilometry, bez podstawy!). Daj Pan spokój. Nie dojesz, nie domyjesz a i nie wysrasz się spokojnie.
Teraz podobno troche lepsze zarobki, jak i sam piszesz. No i dodatkowo w kółkach to marzenie :-)
Pobierz RossCan - @premo: w kółkach to można śmigać. Ja lata temu jeździłem 3/1. Dupa, nie ro...
źródło: comment_638QYi8r8l47zoeD974GWvW2XctRSSWh.jpg
@premo: naprawdę ta praca jest tak przerypana jak to wszędzie piszą? Jestem spedytorem w firmie spedycyjnej, w której większość to drobnica właśnie na busy/ solówki. Zastanawiałem się, żeby spróbować sobie pojeździć takim busem 3,5 T i pozwiedzać trochę europy:)
@koziar123: Uważam że właśnie wszyscy spedytorzy powinni chociaż z miesiąc na takim busie pojeździć. Nie piję do ciebie (sam chwilę pracowałem na spedycji), ale często właśnie nic nie wiedzą o pracy z perspektywy takiego kierowcy, tylko patrzą na cyferki na komputerze.