Wpis z mikrobloga

Skusilem się na chiński intercom za około £50. Potrzebny mi tylko do komunikacji z różowym coby mi z nudów na plecach nie umarł. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku. W porównaniu do oryginalnego jaki był zamontowany w kasku Laser (£100 za sam bluetooth) to niebo a ziemia. Czekam na lepszą pogodę, żeby przetestować w trasie. Na razie tylko muzyka i ewentualnie komendy GPS. Wyprzedzając ewentualne komentarze zachwalajace firmowe zestawy informuje, że nie są mi do niczego potrzebne i ich nigdy nie wykorzystam.

#motocykle #bluetooth
Pobierz
źródło: comment_VHucPDSNzEvhKrdGGULoNn4dHI4rRPLq.jpg
  • 28
ewentualnie komendy GPS


@miguelsanchez666: Ewentualnie znaczy że powinny działać z navi czy ze sprawdziłeś i działają ale będziesz tego ewentualnie używał? Bo się zdarzają jaja z nawigacją i współpracą z BT mój projekt motoinsomnia działa doskonale do odbierania rozmów ale ta Nokia co mam nie wysyła komunikatów navi ina BT i chu...

A ile się narobiłem i poległem na czymś co powinienem sprawdzić na początku ;-)

50 funtów za coś co
@Gixaar: troche poczytalem komentarzy na temat tych zestawow i podobno dziala. Wycisza muzyke na czas komendy z navi i rozmow telefonicznych. Telefon musi bodajze obslugiwac A2DP takze tam mogl byc problem twojej nokii. Wyskoczyla mi "emergency" nocka w pracy wiec przetestuje po drodze.

Co do jakosci jestem naprawde milo zaskoczony. Jedyne porownanie jakie mam to dedykowany zestaw do tego orzecha od Lazer. Po kilkku tygodniach polamaly sie kabelki a jakos byla