Wpis z mikrobloga

Mireczki, dylemat mam...

Co wybrać:
One Plus Two #oneplus #oneplustwo
Xiaomi Mi4 (i tutaj nie wiem, który model jest tym naj...) #xiaomi
Czy może coś typu #samsung #sony #iphone?

Od razu wykluczam windowsphone.

Nie chcę się opierać na porównywarkach telefonów, bo często mają one nieprawidłowe/mylące dane.
Cena to ostatni priorytet, pierwszym jest szybki telefon i dobry aparat. Do tej pory oneplus one na pokładzie i byłem mega zadowolony
  • 8
@FiK: a rozwazales Huawei Honor 7? Ja go niedawno utopiłem, szukam teraz czegos nowego i wychodzi mi tylko powtorka z rozrywki lib SGS6 lub ewentualnie OPO2 ale nie ma slotu na SD i podczerwieni. No i troche przyduzy wyswietlacz. W HH7 masz 5,2 cala i to jest jak dla mnie optimum. Nakladka systemowa oferuje fajne opcje, aparat bardzo daje rade. Pomysl tez nad nim
@FiK: Ja ostatnio rozglądam się za telefonem z takimi samymi wymogami i na ten moment wg mnie S6 to najlepsza opcja. Jedyny minus to bateria, chociaż czytam opinie, że po przejściu na beta piankę jest lepiej.
Jak wytrzyma dzień przy ostrym użytkowaniu to najlepsza opcja.
@burningio: TW podobno od s6 daje radę i to zupełnie inna nakładka. Ja nie zwracam uwagę na firmę, tylko na to co telefon sobą reprezentuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale podejście do klienta dalej niezmiennie, na takim samym poziomie - chvjowe (aktualizacje)