Wpis z mikrobloga

Wszystko jest do ogarnięcia, spokojnie ;) o ile się nie to te dwie kostki które trzymasz to są zwykłe iso. chcesz po prostu nowe radio włożyć? czy zrobić porządek tylko?
@NzeroZeroB: to jest adapter do iso z uciętymi kablami i połączony z kostką od pioneera xD A czerwony po lewej to nawet nie wiem skąd idzie, czy prosto z aku, czy od zapalniczki. Teraz nawet nie wiem co z nim muszę zrobić. Chcę wsadzić nowe radio i podłączyć je normalnie, tak jak w instrukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zamówiłem nową ramkę, bo stara pęknięta i chyba się
@mieffer: Wyrzucasz kostkę od Pioneera, miernik w łapę i szukasz +12V, ew. opis ISO do Twojego samochodu i lutujesz kable z normalną kostką ISO, a pod nią podłączasz radio.
@Emporio: Mam nowy adapter, niepocięty i kostkę, także podłączę bez problemu. Bardziej mi chodzi o ten czerwony kabel z bezpiecznikiem. Muszę szukać gdzie jest podłączony i go wywalić, czy wystarczy zaizolować i zostawić? Plus, co zrobić z niebieskim (dodatkowe uziemienie)? Nowe radio go nie potrzebuje.
@mieffer: Czerwony kabel z bezpiecznikiem może być kablem pociągniętym gdzieś z elektryki, żeby stałe +12V było. Niedawno podobnie robiłem u znajomego w 206. Podłączyłem się pod bezpiecznik, po drodze drugi bezpiecznik i pod kostkę ISO. Oczywiście pewności nie mam co Ciebie może to oznaczać.