Wpis z mikrobloga

Trochę brechta.. kupiłem sobie #projektor - tani, chiński za 60$ firmy #unic

jeden z mirków mi podsunął, że na allegro są te same rzutniki ale "polskiej" firmy #overmax - i 2x droższe
Zobaczyłem, że nawet zdjęcia ta nasza firma ma ściągnięte z ofert z ali...
Taki rebranding jest wg mnie raczej normą, ale ciekawa jest odpowiedź menadżera ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Cena ceną, bo przecież kosztuje utrzymanie firmy i podatki - ale żeby aż 2x wywindować ją do góry...
Swoją drogą teraz jak czytam to moja wiadomość też za dużo z sensem wspólnego nie miała, no ale co tam
Ok, zobaczcie maila:

gumis112211 - Trochę brechta.. kupiłem sobie #projektor - tani, chiński  za 60$ firmy...

źródło: comment_mgRP1OxikI4RKiRU6yGKQvyiJcR63aV2.jpg

Pobierz
  • 19
@gumis112211: Pamiętaj, że kupując w chinach praktycznie nie masz gwarancji (no może poza refundem podczas zakupu) jak Ci się coś później zepsuje to raczej ciężko coś zrobić, bo wysyłka do Chin za droga, a sprzedawca raczej nie odda hajs. A sprzedawca w Polsce musi odpowiadać z tytułu niezgodności towaru z umową.
@bimbadil: Oj wolałem nie. Jak ktoś chce to może napisać na maila z aukcji to się dowie :)
@MozeSuker: Jestem tego świadomy. Ale w razie co - w tym przypadku można zamówić drugą sztukę i wyjdzie na to samo. Nawet czas oczekiwania taki sam praktycznie
@Mruvek: Zobacz wyżej - podałem link do swojej recki. Ja jestem zadowolony - ale oglądac można tylko w nocy