Wpis z mikrobloga

Miraski błagam o pomoc. Właśnie rozkraczyła mi się karta graficzna (na 99% to pamięci). Niestety 10 kwietnia o północy mam dedlajna i muszę dokończyć montaż a nie mam czym (,). Jak nie zrobię do końca tygodnia to w przyszłym miesiącu zupki chińskie i chleb z dżemikiem(,)

Przyjmę każdą zbywającą kartę graficzną o rozsądnych parametrach (mnie padł gtx 560 ti twin frozr III od msi). Nie mam czym narazie zapłacić, ale mogę zatańczyć, zaśpiewać, bawić dzieci, bawić twoją starą, iść z tobą na studniówkę/wesele, postać w kolejce za wittchenem w lidlu (albo telewizorem z biedry), ...a za gtxa 970 nawet zrobię laskę (za titana z połykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )...

Wiem, że straszna ze mnie ##!$%@? , ale nie mam innego wyjścia. Normalnie pożyczyłbym od starej, ale się dowiedziałem przed chwilą (korzystam z jej kompa) że na wakacjach w #!$%@?ła się z jakimś chińczykiem więc jak tylko wróci do domu to robi wypad z podwórka (swoją drogą #rozowepaski to mają nasrane w głowach - zdradź swojego faceta, zrób zdjęcia, a wszystko "ukryj" w folderze na pulpicie).
Nie ważne. Jak zarobie to kupie sobie nową - z większymi cyckami.

Więc miraski jeszcze raz błagam o pomoc
#wykoppomaga #zebrze #przegrywmotzno #rozowepaskiwakcji #problemypierwszegoswiata #problemyzkomputerem #kartagraficzna ##!$%@?

PS. Jak mi się uda to poleci galeria starej z wakacji - niech też będzie sławna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 73
@Gallonimus: Teraz aktualnie w Toruniu.....
Pisałem do szefa - może zgodzi się na przesunięcie terminu o 3 dni. Facet jest wyrozumiały, a ja nigdy go nie zawiodłem więc może się zgodzi.
@nama: jeśli nie mam suszarki to nie znaczy że suszę włosy lutownicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedzmy że mam gdzieś taką mikroskopijną lutownicę? Co tam mam przylutować?
@WhitePolishWolf: Dlatego napisałam, że można spróbować, zamiast od razu wywalać do kosza.

Znam takiego magika osobiście, a moja karta graficzna działa już dzięki takiemu zabiegowi (i magikowi) trzeci rok. Wcześniej była martwa niemniej niż Majkel Dżekson.
@wojtoon: Jak się coś odkleja - przeważnie rdzeń albo pamięć, to można wsadzić do mikrofalówki - kiedyś tak zrobiłem ze starą kartą graficzną, która jeszcze się mieściła.

Poszukaj na YT, pełno jest takich tutoriali.