Wpis z mikrobloga

Miałem wolne 15 minut i odpaliłem sobie #wiadomosci w #tvp z ciekawości co tam słychać po hehe zmianach kadrowych. Materiał pod gazetopolskim tytułem 'kto ocenia Polskę' już zapowiedział sążny materiał. To, co jednak tam #!$%@? przeszło najśmielsze oczekiwania... W skrócie:

1. Niemieckie lewaczki z Europarlamentu oceniają Polskę w pisanej rezolucji, jakim prawem skoro to lewaczki i (uwaga!) w przeszłości również należały do lewicowych partii. Zaskakujące, co nie? Bo redaktorka powiedziała to w tonie ujawnienia konspiracji

2. Powyższe rewelacje o lewaczkach z lewacką przeszłością szkalujących Polskę (Polska=rząd PiS) opierane są na, cytując, 'jak donosi portal niezależna.pl' xD

3. Potem rewelacje komentuje telefonicznie europoseł PiS. I tyle wystarczy, co nie? Słynny pluralizm a la Jack Kursky

4. Następnie przypomnienie, jak to Guy Verhofstadt 'atakował Beatę Szydło, co redaktorka zaznacza dobitnie. Atakował, pamiętajcie. Krytyka to lewacka nowomowa.

5. Potem wypowiedź dziennikarki, uwaga! Tak, zgadliście! WSIECI! Mowa o zgniłych elitach europejskich, ktore pierw szkalowały Orbana, a teraz tak samo niezłomną Panią Szydło.

6. Na szczęście, puenta podnosi na duchu strwożonych oblężeniem twierdzy. Jak donosi CBOS, który nie jest już lewacką machiną propagandy, uspokaja, że PiS popiera całe jebitne 38% ;) A reszta to tam 18 i niżej, nie ma co się bać!

Tak się robi materiały kochani, #dobrazmiana, nie to co za PO jak wszędzie manipulowali!

#neuropa #4konserwy #bekazpis #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #kukle #pis #polityka
Pobierz KazachzAlmaty - Miałem wolne 15 minut i odpaliłem sobie #wiadomosci w #tvp z ciekawoś...
źródło: comment_oqZ9g45V6lyyktMECg4ki7XHelGF8IsD.jpg
  • 48
@Kazach_z_Almaty: serio z tą niezależną? #!$%@? serio? Czy oni już tam ostatki rozumu potracili? To jak fakt coś doniesie albo super expres to też w WIADOMOŚCIACH na TVP o tym powiedzą? No #!$%@? jego mać. Ja rozumiem prawackie źródła, przychylne władzy. Ale to niech Gościa Niedzielnego czy Do Rzeczy sobie pocytują, a nie #!$%@? niezależną czy wŚmieciach.
Byłem sceptycznie nastawiony, bo zazwyczaj rewelacje wykopowe się nie sprawdzają, a ja wolę sprawdzić samemu. Obejrzałem sobie więc owe wiadomości i nawet pomijając całą resztę i patrząc tylko na ten materiał, to tam kwiatków jest sporo więcej ;) No i oczywiście absolutnie wszystko co napisał @Kazach_z_Almaty jest prawdą, więc tylko dodaję.

Podpisany jako dyplomata Dariusz Sobków, komentujący wydarzenia w materiale, a jego opinię łatwo poznać https://www.youtube.com/watch?v=_78BYCKZb2E i po fakcie, że pisywał dla
@vvivo: Ok, ja nie twierdzę że nie było pewnego przechyłu w stronę uwczesnych rządzących. Zapewne był. Ale tak jak piszesz, było to 65/35 czy coś koło tego. Teraz nikt nie zachowuje nawet pozorów.

@Kazach_z_Almaty: Ja polecam zobaczyć np. jeszcze ten materiał - http://wiadomosci.tvp.pl/24762988/konie-jednak-otrute - o koniach w Janowie Podlaskim. Wszędzie jest mowa, że antybiotyki w paszy owszem wykryto, ale w śladowych ilościach, które nie mogły koniom zagrozić. A w Wiadomościach