Wpis z mikrobloga

Witam,
ile mogą iść paczki sweden postem? bo zamówiłem 3 powerbanki 6,9 i 13 lutego te od xiaomi z futerałem gumowym i pierwszy mi doszedł z miesiąc temu a po tych dwóch ani śladu, a płaciłem normalnie kartą Nie przez Paypala i główne pytanie to co zrobić jak jednak niedojdą? jaki mam termin na zgłoszenie? i czy tylko mogę zgłosić do suportu czy działa też jakieś rozwiązanie jak na aliexpress że rozpoczynam spór(pewnie nie bo to sklep ale trochę mało informacji się doszukałem na stronie)? Wysyłka sweden postem nierejestrowana więc wiem że szału nie ma ale nie znam procedury odzyskania pieniędzy przy płatności kartą na gearbest i wolał bym nie przegapić jakiegoś terminu a już w sumie mijają 2 miesiące więc trochę się martwię że coś jest nie tak.
#gearbest
  • 6
@kopiret: @itus: @Andczej: doszedł drugi w ten czwartek, nie miałem czasu się odezwać. Czekam na ostatni ale chyba jak już ten doszedł to z następnym będzie też ok. W sumie pisze to jak by jakiś inny Mirek się też za bardzo martwił. Nie płaciłem przez paypala bo mam sparowanego z inną kartą a coś mi się #!$%@?ło że wtedy nie mogę używać dolarowej i po prostu stwierdziłem że jak