Wpis z mikrobloga

Dziś OSTATNI dzień zbiórki na portalu się pomaga dla półrocznego niemowlaka, który walczy z rakiem.
Jedyny ratutunek to operacja w USA. Jest zebrane 996 445,4 zł (84.14%).
tutaj jak pomóc i cała historia dzieciaka:
https://www.siepomaga.pl/lenarogalska

#wykopefekt #pomagajzwykopem #malopolska #siepomaga i trochę #olkusz jak kogoś jescze info ominęło...
Pobierz kieru - Dziś OSTATNI dzień zbiórki na portalu się pomaga dla półrocznego niemowlaka, ...
źródło: comment_AokTKP8hjUu6m3SXZutpxTsVLXOQwZkJ.jpg
  • 12
@zio-maj: > Milion złotych?
Owszem milion. Jak dla mnie mega kosmiczna kwota, ale też ciężko wycenić takie życie.

Za te pieniądze można uratować ponad tysiąc dzieci umierających z głodu i pragnienia w Afryce.

Owszem, można. A jak to się ma do tego posta?
@zio-maj: Tak się składa, że tego miliona teraz pod ręką nie miałem. Byłem jedną z prawie 70tys osób, które przeznaczyły SWOJE pieniądze dla Lenki.

Cieszy mnie, że Ty przelewasz swoje pieniądze dla dzieciaków z Afryki.Mam nadzieję, że niejednemu już pomogłeś.
pozdrawiam
@kieru: W Krakowie mamy sprzęt do leczenia nowotworów oka na światowym poziomie. Może warto byłoby się z nimi skontaktować zamiast naiwnie wierzyć, w to jak magiczny lekarz z USA obieca, że za 1 500 000 zł ocali oko na 150%...

http://www.ifj.edu.pl/ccb/radioterapia/broszura_dla_pacjenta_2012.pdf

Jak podkreśliła prof. Bożena Romanowska-Dixon, kierownik Kliniki Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, radioterapia protonowa jest bardzo skuteczna i może być stosowana w leczeniu niemal wszystkich nowotworów oka,
sorry, nie. Wykop to nie portal charytatywny, na wsparcie trzeba zasłużyć.


@Kuracyja: to wszechstronny portal, choć fakt, że swoje główne tematy ma.
Nie jestem ekspertem, ale jeśli trzeba zasłużyć na charytatywność to średnia charytatywność. Nie wiem też jak ona(ja?) moglibyśmy sobie zasłużyć.

: Taniej wydłubać guwniakowi oko i wstawić szklane #shitwykopsays

@BenkartGorszegoBoga: Nie mam pojęcia czy to będzie skuteczne. > W Krakowie mamy sprzęt do leczenia nowotworów oka na światowym