Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: 1. senat nanosił kilka poprawek wiec juz zle podajesz

2. nic mi to nei mówi bo nie mam projektu ustawy aktualnej...

Uchwalona 31 marca przez Sejm ustawa wstrzymuje sprzedaż państwowych gruntów na 5 lat z wyjątkiem nieruchomości do 2 ha oraz innych przeznaczonych np. na cele nierolne jak pod budownictwo mieszkaniowe, centra biznesowo-logistyczne czy składy magazynowe.

2 ha odnośnie ziemi państwowej
A jak to się ma do prywatnej ziemi. Te
@plumkajacy_kalafior: no to jest poprawka senatu, co ci zle podaje. Przyjeli w calosci. Poprawka senatu to te 0,3 ha. A zreszta co se bede strzepil ryja jak sluchac nie chcesz. Przyjeli w tkaiej formie:

http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/293_u.htm

Uchwalona 31 marca przez Sejm ustawa wstrzymuje sprzedaż państwowych gruntów na 5 lat z wyjątkiem nieruchomości do 2 ha oraz innych przeznaczonych np. na cele nierolne jak pod budownictwo mieszkaniowe, centra biznesowo-logistyczne czy składy magazynowe.


@
@plumkajacy_kalafior: tylko tych, ktore sa w pzp lub maja wydane warunki zabudowy


@mistrz_tekkena: jest napisne wyraźnie, że nieruchomości do 2 ha oraz innych... wiec zwykle rolne do 2 ha tez pchyba powinny byc wyjęte albo jezyk prawny jest od dupy strony

@plumkajacy_kalafior: Możesz, ale zwróć uwagę na to, że teoretycznie nie możesz dzialić działek rolnych na mniej niz 0,3.


@mistrz_tekkena: no tak ale jak mam 3 hektary to
@norbw74: no i właśnie o to chodzi, to jest cała Polska w tym jednym komentarzu: "Zabrali coś komuś? Nawet mi go nie szkoda! Powinien na kolanach prosić żeby mu oddali a nie obrażać, co on sobie myśli. Ja nie mam to on też nie powinien"...
Ja nie mam to on też nie powinien"...


@spudromis: Skąd wiesz, że nie mam więcej niż Ty. To, że jesteś stratny nie upoważnienia Cię do wylewania wiadra pomyj na innych.

brawo karakany i idioci którzy na nich głosowali


Chcesz by inni Cię szanowali, szanuj innych.
@OldFuckinPyroRex: Ładnie. Jeden twierdz, że wyborcy PiS to idioci a drugi, że złodzieje.

została pokrzywdzona przez państwo, więc czuja się #!$%@? i to wyraża, a Ty się domagasz szanowania winnych jej krzywdy.


To niech wiesza psy na tych co Ją skrzywdzili, a nie czepia się wyborców PiS.
To niech wiesza psy na tych co Ją skrzywdzili, a nie czepia się wyborców PiS.


@norbw74: A kto tych kolesi wybrał? Ufoludki? Nie.

Rządy PiS-u to wina ich wyborców, a dokładniej ich głupoty. Każdy mądry powtarzał, że rządy PiS-u będą wyglądały tak, jak wyglądają, a jednak te 5 milionów ciemnoty się znalazło.

Każdemu wyborcy i PiS, i Kukiza życzę wszystkiego najgorszego.
Rządy PiS-u to wina ich wyborców, a dokładniej ich głupoty


@OldFuckinPyroRex: Ile milionów osób nie poszło na wybory?

Każdemu wyborcy i PiS, i Kukiza życzę wszystkiego najgorszego.


Dziękuję. Karma szybko wraca.
Ile milionów osób nie poszło na wybory?


@norbw74: I co z tego?

Wyborcy PiS mniej lub bardziej świadomie poparli zło - to chyba gorsze od zlania wyborów...?

Dziękuję. Karma szybko wraca.


Karma, cudy eucharystyczne i uczciwi pisowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OldFuckinPyroRex: To, że ktoś ma inne poglądy nie znaczy, że popiera zło.

brawo karakany i idioci którzy na nich głosowali

Rządy PiS-u to wina ich wyborców, a dokładniej ich głupoty.

Każdemu wyborcy i PiS, i Kukiza życzę wszystkiego najgorszego


Znajdź podobne moje wpisy. Podlinkuj je. Jestem złym wyborcą PiSu więc nie będziesz miał problemów żeby je znaleźć.
To, że ktoś ma inne poglądy nie znaczy, że popiera zło

Jestem złym wyborcą PiSu


@norbw74:

widze trzy opcje:

1) nie uważasz działań PiS-u za "złe", no bo łamanie konstytucji czy pół-nacjonalizacja ziemi w sumie spoko
2) masz jakąś egzotyczna logikę, gdzie można popierać czyniącego zło w czynieniu zła nie popierając zła
3) wybrałeś PiS, bo byłeś naiwny, ale Ci przeszło.

Znajdź podobne moje wpisy. Podlinkuj je.


Ale to nie ma
Ma duże znaczenie. Dla mnie sytuacja w której ktoś wyzywa innych, oskarża, wyśmiewa i życzy im jak najgorzej, przy tym ma się za lepszego jest #logikazdupy


@norbw74: Wciąż: nie ma znaczenia.

Niechęć i wrogość do pisowców i klerykałów (przyzwyczajaj się: będzie narastać z każdym tygodniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nie wynika z jakichś postów na mirko, tylko z działań waszej partii.
@OldFuckinPyroRex: Zarzucaj komuś, że robi źle. Rób to samo albo gorzej. Gdzie tu sens i logika? Hipokryzja w czystej postaci.

nie wynika z jakichś postów na mirko


Ktoś te posty pisze i świadczą one o wyborcach różnych partii.
Zarzucaj komuś, że robi źle. Rób to samo albo gorzej.


Czy "moja" partia (.Nowoczesna) łamie konstytucje, #!$%@? gospodarkę i niszczy pozycję Polski w NATO i UE? No chyba nie, bo jest w opozycji...

Gdzie tu sens i logika? Hipokryzja w czystej postaci.


Twoje niezrozumienie potwierdza stereotyp o poziomie intelektualnym.

Z ludowcami idzie się porozumieć, choć się z nimi raczej nie zgadzam.
Z lewicą gospodarczą takoż.
Z innymi odcieniami liberałów - no jakoś,
Czy "moja" partia (.Nowoczesna) łamie konstytucje, #!$%@? gospodarkę i niszczy pozycję Polski w NATO i UE? No chyba nie, bo jest w opozycji...


@OldFuckinPyroRex: Jakbyś nie zrozumiał, to piszemy o zachowaniu wyborców. Nie o partiach.
Wyzywasz mniej od idiotów, głupców i najgorszych z najgorszych. Na grzeczne zwrócenie uwagi plujesz jeszcze większym jadem. Na koniec zmieniasz temat i wyskakujesz z partiami.
Najśmieszniejsze jest to, że ja nigdzie nie bronię PiSu, ba nawet
Jakbyś nie zrozumiał, to piszemy o zachowaniu wyborców.


@norbw74: To ty piszesz, ja cały czas pisałem o partiach i ludzi popierających zło.

Na koniec zmieniasz temat i wyskakujesz z partiami.


@norbw74: jak wyżej - temat był cały czas ten sam, a że go nie zrozumiałeś i dyskutowałeś w kółko sam ze sobą, to nie moja wina.

typowy pisowiec jest typowy. Z wami nie warot dyskutować, szkoda strzępić ryja.
To ty piszesz, ja cały czas pisałem o partiach i ludzi popierających zło.


@OldFuckinPyroRex: Ty ciągle prowokowałeś z wrzutkami z PiS. Ja odnosiłem się do konkretnej sprawy. Szkoda, że było to za trudne byś zrozumiał.

typowy pisowiec jest typowy. Z wami nie warot dyskutować, szkoda strzępić ryja.


Opinia z ust osoby, która pisze takie rzeczy

Każdemu wyborcy i PiS, i Kukiza życzę wszystkiego najgorszego.


jest nic nie warta i bardzo źle
Ty ciągle prowokowałeś z wrzutkami z PiS. Ja odnosiłem się do konkretnej sprawy. Szkoda, że było to za trudne byś zrozumiał.


@norbw74:

Typowy pisowiec jest typowy, a dyskusja z takim to jak gra w szachy z gołębiem - rozrzuci figury, nasra na szachownicę i grucha szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Cały czas dyskutowano o kolesiach z rządu i popierających ich ciemniakach
2. NAGLE wyjechałeś z szanowaniem
@OldFuckinPyroRex: Jeszcze raz czytaj ze zrozumieniem.

Odniosłem się do konkretnej wypowiedzi, która tyczyła się wyborców PiSu. I Ty mnie zaatakowałeś. Wcześniej ani ja czy Ty nie braliśmy udziału w dyskusji o ustawie. Nigdzie nie napisałem, że popieram tą ustawę. Ty ciągle próbujesz mnie sprowokować.

1. Cały czas dyskutowano o kolesiach z rządu i popierających ich ciemniakach


To jest do czego się przyczepiłem

brawo karakany i idioci którzy na nich głosowali, rip
Odniosłem się do konkretnej wypowiedzi, która tyczyła się wyborców PiSu.


@norbw74: a ja wyjaśniłem w sposób przystępny, czemu pokrzywdzony przez PiS może nie szanować wyborców PiS-u (bo ci popierają czynienie mu zła).

#!$%@? wie czemu upierasz się, że pokrzywdzeni mają okazywać szacunek krzywdzącym i ich stronnikom...