Wpis z mikrobloga

Mirki jak żyć ? 2x mi już uciekły okazję na kupno wymarzonego motocykla :/ Pierwszy raz zadzwoniłem to niby już ktoś był oglądać i ma zarezerwowane dla niego, drugi raz przez wypadek losowy musiałem poczekać tydzień żeby się umówić i motocykl poszedł sprzedany. Inne które oglądałem mnie nie przekonały w ogóle :/
Chęci do jazdy już są wielkie a boje się że w końcu kupie jakiś szajs bez zastanowienia i będę żałował.
#motocykle #jakzyc
  • 13
@Ksiaze_macharadza_Kaburu: ja dopiero za trzecim podejściem kupilem obecnego motonga :) pierwsze rr bylo jakieś grzebane, jadac po drugie padl mi wysprzeglik w aucie, dopiero po 3 udało sie dojechać ;) tu tez byl w sumie cyrk, bo gugle pokazywalo 60 km, wyszlo 180 i nie w ta strone dzięki GPS :D

@bocznica: sprawdzam i szukam ale takie moje szczęście że jak jest nawet taki co mi podpasuje to zazwyczaj druga strona Polski - staram się znaleźć w obrębie 100-150 km najdalej ;p W mazowieckim nie wiedzieć czemu jest trampków sporo ale głownie teroczni 199x a ja dla świetego spokoju celuje 2001+ No i właśnie z tym umawianiem się jest tak że zazwyczaj ktoś umówi się juz przedemną ;p
@WiewiurPL: Różnica taka