Wpis z mikrobloga

Jako, że niektórzy kupujący nie zdają sobie sprawy z tego, że płacąc na ibuygou z kredytowej karty dolarowej i tak są narażeni na podwójne przewalutowanie (z powodu chorej polityki paypal), pozwolę sobie przekleić instrukcję od @eshabe, która uwolni was od dodatkowych kosztów. Oczywiście najpierw trzeba dodać kartę USD do konta paypal:
1. Zaloguj się na swoje konto PayPal.
2. Wejdź w ten link: https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-merchant-pull-funding&buyer_hub
3. Kliknij w "Opcje przeliczania" przy swojej karcie.
4. Zaznacz opcję "Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego."
5. Kliknij w guzik "Prześlij".
5.1. Kliknij "Zapisz" po przekierowaniu z powrotem do "Zarządzanie źródłami finansowania płatności".

Od tej pory jak będziesz płacił za coś, gdzie cena do zapłaty jest podana w dolarach, z karty powinny być ściągane dolary w stosunku 1:1.
#aliorbank #paypal #ibuygou
  • 5
@damek: @trollasek: a ja nie wiem o co chodzi, ale robiłem dokładnie tak jak w instrukcji, a na ibg #!$%@?ło mi zlotówkami xd musiałem ręcznie potem przeklikiwać na pp i dopiero wtedy dobrą cenę mi pokazało. W każdym razie trzeba być czujnym ;)