Wpis z mikrobloga

752 188 - 84 - 9 - 9 - 70 = 752 016

I 10km dojazd + 63km Memoriał Trochanowskiego puchar powiatu + 11km powrót
W peletonie utrzymałem się około 6 sekund :D panowie nie mogli dopuścić, żebym trochę się za nimi schował, dali tempo na starcie ponad 50km/h no i dla crossowca nie było przebacz. Złapałem się w grupetto i w kilka osób równo kręciliśmy (złapaliśmy z 5-6 osób, zostawiliśmy też około tylu). Średnia na 42km wyszła pod 34km/h i to by był koniec mojego występu, gdyby nie jedna dziewczyna, która miała do przejechania 3 kółka, bo nie była z powiatu, więc tak jakby jechała inny wyścig. Potrzebowała z kimś jechać, bo została sama. Z początku nie byłem tym zachwycony, ale patrzę na nią (kolarkiboners 9/10), okej to będzie dla mnie przyjemność, pogadaliśmy, przejechaliśmy i mam nową znajomą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później się jeszcze dowiedziałem, że jestem miszczem powiatu w swojej kat. wiekowej, bo osiemnastka za miesiąc :v
II III Do dziadka 2x9km
IV Trening z kolegą i obgadanie wyścigu amatorów, dopadł nas deszcz. Średnia bez rozgrzewki niespełna 33km/h

Ja chcę już szosę!
#kolarstwo

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz KontoBezNicku - 752 188 - 84 - 9 - 9 - 70 = 752 016

I 10km dojazd + 63km Memoriał ...
źródło: comment_5uwmOv9hOW5yTwzAbCWuSDfOBWu9lIhX.jpg