Wpis z mikrobloga

#wykopoczta Jest! Jest! Jest! Przyszla paczuszka i do mnie! :D Piatek 13tego, jak ja kocham te date... :) :)
Zawartosc paczki jest mega! Dziekuje slicznie @pasiaty !!!!! Tak sie zaczelam smiac jak przeczytalam dopisek P.S. w liscie, ze nie moglam przestac przez dobra chwile. :D Ponizej lista moich cudownych upominkow:
- powod mego nieopanowanego smiechu to REKIN! Dostalam DMUCHANEGO REKINA! hahaha Kocham te "rybki" tak bardzo, ze mam nawet tatuaz z jednym na boku. :)
- klakson rowerowy - Trabka (mial byc na motor, ale zamontuje na rowerze bo ten dzwonek co mam to lipny jest, tak wiec wtrafiles idealnie)
I tak to prawda w Londynie ludzie laza jak swiete krowy, raz naliczylam 8 potencjalnych celow w przeciagu 10 minut od wyruszenia motocyklem po pracy. Na szczescie nie mieszkam juz wiecej w stolicy i ludzie poza Londynem maja wieksza chec przezycia.
- mnostwo slodyczy, za ktore mam ochote Cie zamordowac bo wlasnie moja "zero slodkosci" diete szlag trafil! A tak mi dobrze szlo... koncowka 3ciego tygodnia... ;( ;(
- kominiarka na motocykl, bedzie super na jesien i zime. :D dojezdzam motocyklem do pracy przez caly rok, tak wiec jak znalazl :D :D :D
- naklejka YOSHIMURA, kto wie ten wie, lewa w gore! :) (a w uk kiwniecie glowa lub reka, lub noga)
- przesympatyczny list pisany recznie, co sie bardzo chwali. Nie zdradze zawartosci, odpowiem na priv. :)
Dziekuje raz jeszcze memu nadawcy oraz organizatorom! To byla moja pierwsza wykopoczta i na pewno nie ostatnia :) :) :)
Pobierz magen007 - #wykopoczta Jest! Jest! Jest! Przyszla paczuszka i do mnie! :D Piatek 13te...
źródło: comment_AEOGqOCXtT7WugypaHg8HiTc16Fwvvti.jpg
  • 4