Wpis z mikrobloga

Jakiego polecacie drona/helikopter na pierwszy raz? Chodzi mi o coś taniego powiedzmy do 70 zł a 99% czasu to latanie w pomieszczeniach zamkniętych. Czytałem, że na pierwszy raz dobry jest CX-10 ale może jakieś rady, jakaś konkretna wersja albo u jakiegoś sprzedawcy? Kupowane będzie na aliexpress więc jak ktoś ma sprawdzonego sprzedawce to chętnie skorzystam bo sam nie wiem czy taki sprzęt też może trafić się podrobiony?

Jedyna rzecz jaka mnie martwi to malutkie wymiary = mały akumulator = krótki czas lotu. Może dokupić drugie aku od razu?

http://pl.aliexpress.com/item/Cheerson-CX-10-CX10-2-4G-Remote-Control-Toys-4CH-6Axis-RC-Quadcopter-Mini-rc-helicopters/32333475748.html

#aliexpress #chinskiecuda #drony #dron #rc
  • 20
Najlepiej kupić na banggood lub gearbest, tam mają fajny wybór. Do tego dochodzi jeszcze givingassitant, czyli zwrot 5$ + kilku procent.
@daroo: Kupuj Cheersona CX10! :) Ma takiego od 4 miesięcy, czas lotu to 6-7 minut po pokoju, ale ładuje się tylko 15 min, więc jest luz:) Dodatkowej baterii się nie opłaca, ponieważ musiałbyś za każdym rozkręcac drona. Co najlepsze, wpadł mi ostatnio do gotującej się wody, silniczki zaczęły wariować, ale po wsadzeniu go do ryżu na 3 dni, działa teraz normalnie. Polecam tylko wziąć dodatkowo jakieś osłonki na śmigła, mogą się
@daroo: latam tym pierwszym bez 3D. Przez dwa miesiace ostrego latania po ścianach i sufitach nic nie uszkodziłem. Później zacząłem jeszcze mocniej świrować i na pełnej bombie walnąłem w podłogę do góry nogami i musiałem jedno śmigiełko wymienić. Jeden aku na zapas też się przyda.
@daroo: miałem tego h8 mini (nie h8s) i bardzo polecam, świetnie się nim latało, a straciłem go z własnej winy, po poleciałem za wysoko i wiatr go porwał gdzieś w krzaki. Warto dokupić dodatkową baterię, bo czasem smutno jest po 10min. cx-10 nigdy nie latałem.
@smyl: @Wychwalany: @lukazh: @koziar123: @AliPaczka:

No to kupiłem tego Eacjine H8 mini ale od momentu kiedy pojawił się numer do śledzenia czyli od piątku pod numerem przesyłki nic nie ma a na stronie r4v.pl jest komentarz, że:

Podany numer trackingowy jest nieprawidłowy (ma niewłaściwą sumę kontrolną).
Prawdopodobnie otrzymałeś fałszywy numer.

Chińczyk wysłał to nierejestrowanym? Przy okazji wish zamówiłem w chinach dziesiątki rzeczy i wszystkie zawsze przyszły ale