Wpis z mikrobloga

obecnego rządu nie znosisz, ale bronisz. Tych, którzy przeciw jego zachowaniu protestują - wyzywasz. Żenada.


@fledgeling: Protestują ludzie którzy nie są w niczym lepsi. Urzędnicy i klakiery poprzedniej władzy. Spora część spoleczeństwa wmaniupulowana w te akcje tylko sie ośmiesza, co widać na wszystkich filmikach z marszów KOD.

Wybacz, nie trzeba być za lub przeciw zeby wyśmiewać akcje które są żenujące jak "happeningi" feministek.
Protestują ludzie którzy nie są w niczym lepsi. Urzędnicy i klakiery poprzedniej władzy. Spora część spoleczeństwa wmaniupulowana w te akcje tylko sie ośmiesza, co widać na wszystkich filmikach z marszów KOD.


@Python wypowiedzi prosto z jakiegoś poradnika "jak tworzyć propagandę".

Zamiast skupić się na temacie: jakim jest protest przeciw łamaniu konstytucji, jedyne co robisz to próby zdyskredytowania protestujących.

Części ludzi nie podoba się to co robi obecny rząd - i przeciw temu
@fledgeling: #!$%@?, Panie. Inaczej się tego nazwać nie da. Nie głosowałem na PiS. Nie przepadam za nimi, krytykuję #dobrazmiana. Co nie oznacza, że zapomniałem poprzednie 8 lat, też nie było różowo i mnie osobiście bardziej dotknęło.

Teraz patrz na KoD, na ich przedstawicieli, głowy tego towarzystwa - przecież to się płakać chce. PiS został wybrany bo ludzie rzygali na samą myśl o PO, a teraz sytuacja odwrotna - daje się