•  

Wszedłem sobie z rana w to znalezisko http://www.wykop.pl/link/3179719/widzialam-obciete-uszy-rozstrzelane-nogi/ i po raz kolejny widzę to samo.
    Czy wszystkich już do reszty popierdoliło z tymi banderowcami i UPA?
    Jak można w ogóle pisać w kontekście wojny w Donbasie i okrucieństw z tym związanych coś w stylu, że dobrze im tak, bo przodkowie jakiejś niewielkiej części z nich 70 lat temu mordowali Polaków?

Nie mieści mi się w głowie, jak można być takim ciemniakiem, ale napiszę jeszcze raz.

Wy pierdoleni idioci, jakie znaczenie w kwestii dzisiejszych stosunków między narodami ma sprawa, która miała miejsce 70 lat temu i o której większość Ukraińów nawet nie ma pojęcia? To są zupełnie inni ludzie i to, że potencjalnie czyjś pradziadek mógł popełniać morderstwa na Polakach w żaden sposób nie świadczy o prawnuku. Niemców też powinno się jebać, bo 70 lat temu zabijali miliony Polaków i przedstawicieli innych narodowości?

Tak tak, pewnie jakiś skończony debil z dziewiczym wąsem powie, że przecież na Ukrainie są wciąż nacjonaliści i podeprze się jakimś guwnozdjęciem z kilkoma chłopaczkami w bojówkach i z czerwono czarnymi flagami. Nosz kurwa mać, a to mi się przyśniły te wszystkie napisy na polskich murach typu "jebać Żydów", wszystkie ONRy, debile nawołujący na wypoku do nienawiści wobec innych grup etnicznych czy wyznaniowych? W niemal każdym kraju są ekstremiści z lewej czy prawej strony i gdybyście choć raz wyszli ze swoich nor i zobaczyli coś poza Polską i jUKejem, to wiedzielibyście, że jest to margines.
    Ale łatwiej emocjonować się kilkoma łysymi matołami i pielęgnować w sobie nienawiść, nie?

Niby oczywistości, a jakoś mam wrażenie, że nie do wszystkich dociera.

#ukraina #bekazprawakow

+: chanelzeg, a....o +65 innych
    •  

@DamnumEmergens: Przecież na Ukrainie są wciąż nacjonaliści

źródło: guwnozdjecie.jpg

•  

@DamnumEmergens: Ale taguj swoje wypowiedzi rakcontent

+: m......t, W....................w +8 innych
    •  

Wy pierdoleni idioci, jakie znaczenie w kwestii dzisiejszych stosunków między narodami ma sprawa, która miała miejsce 70 lat temu i o której większość Ukraińów nawet nie ma pojęcia

@DamnumEmergens: Tylko jak wytłumaczysz to ze władza państwowa stawia pomniki Banderze

+: m......t, SirSajko +9 innych
    •  

@milos88t: Przeczytałeś w ogóle, co napisałem?
      Oczywiście, że są, tak samo jak i w Polsce czy niemal każdym innym kraju. Większość ludzi jest jednak normalna i ocenianie jej przez pryzmat kilku pojebów to idiotyzm.

@szczebrzeszyn09: Po pierwsze władza to jedno, ludzie to drugie. Naucz się do kurwy nędzy odróżniać te dwie rzeczy.
      Po drugie jaka jest skala tego procederu?
      Po trzecie wiesz, że lwia część Ukraińców nie ma świadomości mordów UPA na Polakach i Bandera nie jest z tym utożsamiany?

@SirSajko: A może dla odmiany sformułowałbyś jakiś mądrzejszy zarzut wobec mojej wypowiedzi zamiast pierdolić o rakcontentach?

•  

@DamnumEmergens: Pierdolisz to ty drogi człowieku. Ci ludzie wymordowali tych którzy dla Twoich przodków mogli być braćmi i siostrami. Twoje życie mogło wyglądać zupełnie inaczej dzisiaj, a ty godzisz się na utratę suwerenności swojego własnego rodu i własnej osoby, pozwalasz i godzisz się na to by ktoś decydował o Twoim życiu, godzisz się na życie pod czyimś butem i niszczysz pamięć o swoich przodkach. Masz do tego prawo, ale nie rozsyłaj tego raka innym którzy jednak mają zdolność rozumowania i dbają o bliskich.

+: MPTW, Flypho
    •  

@SirSajko:

Twoje życie mogło wyglądać zupełnie inaczej dzisiaj

I codziennie losowi dziękuję, że nie wygląda inaczej.

a ty godzisz się na utratę suwerenności swojego własnego rodu i własnej osoby, pozwalasz i godzisz się na to by ktoś decydował o Twoim życiu, godzisz się na życie pod czyimś butem i niszczysz pamięć o swoich przodkach.

Ke? XD W jaki sposób godzę się na utratę suwerenności swojej i mojego rodu i wobec kogo? XD I pod czyim butem żyję?
      Niszczę pamięć o przodkach, bo nie sieję nienawiści do wszystkich Ukraińców dlatego, że kilkadziesiąt lat temu niewielka część z nich zrobiła coś strasznego? Niemców, Rosjan czy Czechów też mam nienawidzić, żeby nie stracić suwerenności swojego rodu? XD

Kurwa, jest gorzej niż myślałem :D

•  

lwia część Ukraińców nie ma świadomości mordów UPA na Polakach i Bandera

@DamnumEmergens: Strasznie się zdenerwowałeś nerwosolku czas popić .

Wiec tak kolego, Ukraińcy w Galicji i Wołynia maja jak najbardziej świadomości ludobójstwa na tych terenach. Jest przez nich najzwyczajniej w świecie wypierana, ale czy świadomość maja odpowiedz jest twierdząca. Nie raz bedac tam robiłem taki mały teścik, gatki szmatki a potem "Panie a dużo było tutaj banderowcow" , "O Panie Panie dużo i straszne rzeczy się tu działy ...". Potem juz całkowita blokada mojego rozmówcy za nic w świecie nie chcą powiedzieć co sie takiego działo.
      Poza tym jak można zauważyć ludzie często "inteligentni" po których nie można sie spodziewać, także twierdza ze Bandera robił dobrze. Społeczeństwo ukraińskie jest juz przeżarte rakiem faszyzmu.
      Co gorsza władza panstowa ciekawcie solidaryzuje sie z takimi postawami.
      Wnioski ... dla Polski wcale nie przyjemne.

+: SirSajko, f...u
    •  

@DamnumEmergens:

Niszczę pamięć o przodkach, bo nie sieję nienawiści do wszystkich Ukraińców dlatego

A o czym napisałeś swój post na samej górze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ale dobra, poświęcę Ci chwilę.

Masz pretensje do tych dla których ważna jest własna suwerenność i przeszłość. Wyjmij kija z dupy i zajmij się sobą ;)
      Chcesz się godzić na ten mord swoich braci i sióstr, Twoja sprawa.

Widzisz już dlaczego ludzie chcą byś tagował swoje wpisy rakcontent, gubisz się w swoich własnych słowach i w dodatku prowadzisz pokręconą retorykę, wręcz szkodliwą dla młodszych.

•  

Przeczytałeś w ogóle, co napisałem?

@DamnumEmergens: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

p.s. zoba se źródło zdjęcia, może teraz skumasz

•  

@DamnumEmergens: Co pan zrobisz, no nic nie zrobisz.

•  

@szczebrzeszyn09: Że akurat część mieszkająca na obszarze mordów sprzed kilkudziesięciu lat, szczególnie ta starsza część, to jasne, trudno żeby było inaczej. Natomiast jeśli chodzi o ogół Ukraińców, których szanowne grono tutaj tak nienawidzi, to odpowiedź brzmi nie.
      Niestety zidiocenie idzie dalej i generalnie Ukraińców utożsamia się z rzezią na Wołyniu, podczas gdy większość z nich nie ma żadnego związku z tamtymi wydarzeniami, już nie mówiąc o popieraniu morderstw. Zresztą sam stwierdziłeś, że oceny tamtych zajść nawet na właściwych terenach są negatywne.
      Mam nadzieję, że teraz mnie zrozumiałeś.

@SirSajko: Wybacz, ale dla cywilizowanego człowieka maniakalne wyzywanie całych narodów od morderców i sianie nienawiści to nie jest sposób na manifestację suwerenności, ale rozumiem, że do tego grona cię nie mogę zaliczyć.
      Po chuj to robić, tak szczerze odpowiedz, bo ciężko mi zrozumieć. W jaki sposób działania grupy pojebów trzy pokolenia wstecz determinują twoim zdaniem kilkudziesięciomilionowy naród dziś i co chcecie do chuja tym osiągnąć?

I wciąż nie odpowiedziałeś mi na pytanie, pod czyim butem żyję xD

@milos88t: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kajam się.

•  

Niestety zidiocenie idzie dalej i generalnie Ukraińców utożsamia się z rzezią na Wołyniu

@DamnumEmergens: I to już jest maksymalnie straszne. Ponieważ młodzi Ukraińcy maja jakieś przekonanie ze to ludobójstwo było wręcz niezbędne i koniczne. To jest strasznie przygnębiające.

•  
      L.......s

+1

Ale taguj swoje wypowiedzi rakcontent

@SirSajko: ''rakcontent'' to tobie rodzice wypalili na czole przy narodzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Niemców też powinno się jebać, bo 70 lat temu zabijali miliony Polaków i przedstawicieli innych narodowości

@DamnumEmergens: poczytaj wykop, wyjdzie że tak xD

•  

ocenianie jej przez pryzmat kilku pojebów to idiotyzm.

@DamnumEmergens: powiedział ktoś, kto wrzuca tag "bekazprawakow".

•  

Tylko jak wytłumaczysz to ze władza państwowa stawia pomniki Banderze

@szczebrzeszyn09: Jak wytłumaczysz to że Bandera podczas Wołynia, siedział w więzieniu?

Pierdolisz to ty drogi człowieku. Ci ludzie wymordowali tych którzy dla Twoich przodków mogli być braćmi i siostrami.

@SirSajko: Przypominam że żołnierze wyklęci ROBILI DOKŁADNIE TO SAMO

Wszyscy ci jebani debile którzy krzyczą o UPA to te same ścierwa które kultywują zbrodniarzy wyklętych. Bo mordować cywili i palić wioski to polacy mogą, ale jak ktoś robi to w stosunku do nich to już zbrodnia

•  

Bandera podczas Wołynia, siedział w więzieniu

@KochanekAdmina: A Adolf Hitler w ciepłym schronie a Ilicz Lenin na Kremlu .... obaj myśląc w ten sposób niewinni

•  

@Luka_Wars: Rany człowiek, skrzywdzili cię twoi rodzice czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moi mnie kochali i kochają.

•  

@KochanekAdmina: Przypominam że to bzdury wyssane z palca.

•  
      L.......s

0

@SirSajko: Chyba za mocno kochali, bo leczysz kompleksy w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Luka_Wars:

Chyba za mocno kochali, bo leczysz kompleksy w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i kto to mówi, ludzie litości xD

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  
      L.......s

0

No i kto to mówi, ludzie litości xD

@SirSajko: No kto to mówi? Od czego zaczęła się dyskusja? Od tego, że nie masz nic do powiedzenia oprócz ''rakcontent''.

•  

@Luka_Wars: No i jak się okazało, była to słuszna ocena. I kto mnie niby obliguję do rozwinięcia? A nawet już poświęciłem tę chwilę i wyjaśniłem autorowi jego słabe punkty w rozumowaniu. A ty przychodzisz tu i mówisz mi o tym, że leczę swoje kompleksy i obrażasz moich rodziców. Nie dostrzegasz jak bardzo ironiczne jest Twoje zachowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eh, cytując pewnego Pana.. szkoda strzępić ryja :D

•  

@SirSajko: Które bzdury? Wierzchowiny,Wólka Bodzychowska, Koncowizna? Powiedz to rodziną pomordowanych przez wyklętych zbrodniarzy których teraz lansuje się na bohaterów.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wzorowy tata! Nie zapomiałem o dziecku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #heheszki #zonabijealewolnobiega

odpowiedzi (84)

Matko bosko, pierwszy raz wyszło mi coś tak obleśnego...

pokaż spoiler Mircunie, białą czekolada nie jest tak naprawdę biała i nie nadaje się na polewę.

pokaż spoiler A kryształki cukrowe nie upiększą tak skopanego ciasta xD

#gotujzwykopem #chwalesie xD pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (62)

Nasze kochane #dzbanywiary ścigają się na memy o "internetowych ateistach" którzy na święta kulą ogon i biegną ze święconką do kościoła. Jeżeli to tylko heheszki to spoko, ale widzę, że wielu wierzy w te idiotyzmy. Jeżeli założymy, że rzeczywiście tak jest, to to pokazuje jedną rzecz: ateiści boją się zrobić "coming out", bo wiedzą jaką gównoburzę to może wywołać w rodzinie. To raczej źle świadczy o katolach, a nie o ateistach. To po pierwsze.

Po drugie, wasze szczekanie nie zmieni tego, że Polska jest jednym z najszybciej ateizujących się krajów w Europie, a może i na świecie. Ciekawe jaka będzie wasza reakcja jak w Polsce stanie się to co w Irlandii. A no tak, to będzie wina masonerii, Iluminatów i homolobby które mami Polaków.

Badania przeprowadzone przez Pew Research Center miały na celu porównanie religijności osób przed i po 40. rokiem życia w 108 krajach na świecie. I chyba wielu z nas, wierzących Polaków, już szybciej spodziewałoby się Hiszpańskiej Inkwizycji, niż następującego wniosku:

Ze wszystkich przebadanych państw, największy spadek religijności - z generacji na generację - nastąpił w Polsce.

Ciekawe jest również to, jak odbywa się nasza laicyzacja - młodzi Polacy wciąż mają w zwyczaju bywać w kościele (choć też stają się "nienachalni" wobec Boga), ale... przestają się modlić - jak mówią wyniki badania, W Polsce codziennie modli się 39 proc. starszych i tylko 14 proc. młodszych. To generacyjny spadek o 25 punktów procentowych. Większy zanotowała tylko Japonia.

[Źródło]

Polacy sami przyznają, że przestają się modlić, ale nadal chodzą do Kościoła. Taki to "internetowy gimboateizm". Pocieszajcie się dalej. xD
    W sumie, to wy ośmieszacie swój katolicyzm, więc tym bardziej nie ustawajcie w walce!

Taki obraz wasz.

#bekazkatoli #bekazateistow #gimboateizm #gimbokatolicyzm #ateizm
    pokaż całość

odpowiedzi (55)