Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie z rana w to znalezisko http://www.wykop.pl/link/3179719/widzialam-obciete-uszy-rozstrzelane-nogi/ i po raz kolejny widzę to samo.
Czy wszystkich już do reszty #!$%@?ło z tymi banderowcami i UPA?
Jak można w ogóle pisać w kontekście wojny w Donbasie i okrucieństw z tym związanych coś w stylu, że dobrze im tak, bo przodkowie jakiejś niewielkiej części z nich 70 lat temu mordowali Polaków?

Nie mieści mi się w głowie, jak można być takim ciemniakiem, ale napiszę jeszcze raz.

Wy #!$%@? idioci, jakie znaczenie w kwestii dzisiejszych stosunków między narodami ma sprawa, która miała miejsce 70 lat temu i o której większość Ukraińów nawet nie ma pojęcia? To są zupełnie inni ludzie i to, że potencjalnie czyjś pradziadek mógł popełniać morderstwa na Polakach w żaden sposób nie świadczy o prawnuku. Niemców też powinno się #!$%@?ć, bo 70 lat temu zabijali miliony Polaków i przedstawicieli innych narodowości?

Tak tak, pewnie jakiś skończony debil z dziewiczym wąsem powie, że przecież na Ukrainie są wciąż nacjonaliści i podeprze się jakimś guwnozdjęciem z kilkoma chłopaczkami w bojówkach i z czerwono czarnymi flagami. Nosz #!$%@? mać, a to mi się przyśniły te wszystkie napisy na polskich murach typu "#!$%@?ć Żydów", wszystkie ONRy, debile nawołujący na wypoku do nienawiści wobec innych grup etnicznych czy wyznaniowych? W niemal każdym kraju są ekstremiści z lewej czy prawej strony i gdybyście choć raz wyszli ze swoich nor i zobaczyli coś poza Polską i jUKejem, to wiedzielibyście, że jest to margines.
Ale łatwiej emocjonować się kilkoma łysymi matołami i pielęgnować w sobie nienawiść, nie?

Niby oczywistości, a jakoś mam wrażenie, że nie do wszystkich dociera.

#ukraina #bekazprawakow
  • 25
@milos88t: Przeczytałeś w ogóle, co napisałem?
Oczywiście, że są, tak samo jak i w Polsce czy niemal każdym innym kraju. Większość ludzi jest jednak normalna i ocenianie jej przez pryzmat kilku #!$%@?ów to idiotyzm.

@szczebrzeszyn09: Po pierwsze władza to jedno, ludzie to drugie. Naucz się do #!$%@? nędzy odróżniać te dwie rzeczy.
Po drugie jaka jest skala tego procederu?
Po trzecie wiesz, że lwia część Ukraińców nie ma świadomości mordów
@DamnumEmergens: #!$%@? to ty drogi człowieku. Ci ludzie wymordowali tych którzy dla Twoich przodków mogli być braćmi i siostrami. Twoje życie mogło wyglądać zupełnie inaczej dzisiaj, a ty godzisz się na utratę suwerenności swojego własnego rodu i własnej osoby, pozwalasz i godzisz się na to by ktoś decydował o Twoim życiu, godzisz się na życie pod czyimś butem i niszczysz pamięć o swoich przodkach. Masz do tego prawo, ale nie rozsyłaj
@SirSajko:

Twoje życie mogło wyglądać zupełnie inaczej dzisiaj


I codziennie losowi dziękuję, że nie wygląda inaczej.

a ty godzisz się na utratę suwerenności swojego własnego rodu i własnej osoby, pozwalasz i godzisz się na to by ktoś decydował o Twoim życiu, godzisz się na życie pod czyimś butem i niszczysz pamięć o swoich przodkach.


Ke? XD W jaki sposób godzę się na utratę suwerenności swojej i mojego rodu i wobec kogo?
lwia część Ukraińców nie ma świadomości mordów UPA na Polakach i Bandera


@DamnumEmergens: Strasznie się zdenerwowałeś nerwosolku czas popić .

Wiec tak kolego, Ukraińcy w Galicji i Wołynia maja jak najbardziej świadomości ludobójstwa na tych terenach. Jest przez nich najzwyczajniej w świecie wypierana, ale czy świadomość maja odpowiedz jest twierdząca. Nie raz bedac tam robiłem taki mały teścik, gatki szmatki a potem "Panie a dużo było tutaj banderowcow" , "O Panie
@DamnumEmergens:

Niszczę pamięć o przodkach, bo nie sieję nienawiści do wszystkich Ukraińców dlatego


A o czym napisałeś swój post na samej górze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ale dobra, poświęcę Ci chwilę.

Masz pretensje do tych dla których ważna jest własna suwerenność i przeszłość. Wyjmij kija z dupy i zajmij się sobą ;)
Chcesz się godzić na ten mord swoich braci i
@szczebrzeszyn09: Że akurat część mieszkająca na obszarze mordów sprzed kilkudziesięciu lat, szczególnie ta starsza część, to jasne, trudno żeby było inaczej. Natomiast jeśli chodzi o ogół Ukraińców, których szanowne grono tutaj tak nienawidzi, to odpowiedź brzmi nie.
Niestety zidiocenie idzie dalej i generalnie Ukraińców utożsamia się z rzezią na Wołyniu, podczas gdy większość z nich nie ma żadnego związku z tamtymi wydarzeniami, już nie mówiąc o popieraniu morderstw. Zresztą sam stwierdziłeś,
Niestety zidiocenie idzie dalej i generalnie Ukraińców utożsamia się z rzezią na Wołyniu


@DamnumEmergens: I to już jest maksymalnie straszne. Ponieważ młodzi Ukraińcy maja jakieś przekonanie ze to ludobójstwo było wręcz niezbędne i koniczne. To jest strasznie przygnębiające.
Tylko jak wytłumaczysz to ze władza państwowa stawia pomniki Banderze


@szczebrzeszyn09: Jak wytłumaczysz to że Bandera podczas Wołynia, siedział w więzieniu?

#!$%@? to ty drogi człowieku. Ci ludzie wymordowali tych którzy dla Twoich przodków mogli być braćmi i siostrami.


@SirSajko: Przypominam że żołnierze wyklęci ROBILI DOKŁADNIE TO SAMO

Wszyscy ci #!$%@? debile którzy krzyczą o UPA to te same ścierwa które kultywują zbrodniarzy wyklętych. Bo mordować cywili i palić wioski