Wpis z mikrobloga

Żużlowe Mirki mam jedno pytanie - czy to normalne, żeby gospodarz pobierał opłatę za wjazd na parking gości? U nas w Zielonej czegoś takiego nie ma. Byłem też w Toruniu, Lesznie, Gorzowie, Częstochowie, Wrocławiu i nigdzie się z tym nie spotkałem. Wczoraj w Poznaniu pani chciała od nas 30 zł za wjazd na parking. Stwierdziła, że to wymysł WTS. Zastanawia mnie bardzo, czy to legendarne poznańskie skąpstwo, czy raczej Sparta zarabia jak może (40zł za bilet do sektora gości). Dorzucam zdjęcie poglądowe samochodu jakim przyjechaliśmy.
#zuzel
Pobierz ffrugopl - Żużlowe Mirki mam jedno pytanie - czy to normalne, żeby gospodarz pobierał...
źródło: comment_S5Iqqc41HUWIsd2HKH063ZCMmwwh8aVH.jpg
  • 12
@ffrugopl: 30 zl troche duzo we Wrocławiu jak normalnie Sparta jeździ to za parkowanie płaci się 5 zł, może właściciel obiektu ma swoje ceny i WTS nie ma nic do gadania. Cena biletu tez nie jest szokująca,tyle kosztowały bilety na sektor koło wieżywe Wroc normalnie, wiec jak mi kolega powiedział że w 2015r. bilety normalne np w Rzeszowie były po 15 zł to trochę karpia załapałem.
@ffrugopl: tyle wyjazdów przejeździłem i tylko raz zdarzył mi się parking płatny dla gości, właśnie we Wrocławiu. Chyba 5 czy 10zł było. A że Sparta sobie robi łatwy zarobek na kibicach gości, którzy przyjeżdżają w większej liczbie, to nic dziwnego. Co roku nie mogłem się nadziwić, jak kumpel z Rzeszowa mówił mi, że oni płacą we Wrocku za sektor gości po 10-20zł, a my z Włókniarzem jak jeździliśmy, to najtaniej było
@misza_zg: Pani stwierdziła, że to jest bus i mamy zapłacić 30 zł. Po długich negocjacjach, gdy już mieliśmy zawracać, powiedziała, że ok, policzy nas jak za osobówkę i cyt. "najwyżej dopłacę ze swoich".

@tylkowufi: Parę razy byłem we Wro na meczach i chyba tylko raz płaciłem 30 zł za bilet do klatki. Zawsze biorą 35 - 40 zł. Mają garstkę swoich kibiców, to muszą zarabiać na gościach...
@ffrugopl: No my mieliśmy tą samą sytuację. Zawsze +/- około 300 osób jechało do Wrocka co najmniej bo bliski wyjazd, to chcieli się dorobić. I na inne ekipy, które jeżdżą w dobrych liczbach ceny podobne. Rzeszów czy Tarnów do Wrocławia z reguły w mniej osób jeździ, to oni mieli ceny niskie.
@tylkowufi: Mamy ceny niższe bo idziemy na wymianę z biletami. Dogadujemy się z klubami, do których chcemy na wyjazd i wymieniamy się pulą biletów. Z Wrocławiem mieliśmy wymianę, z Tarnowem też.
@sEB-q: Bilety nadal u nas są relatywnie tanie + młódź do 16 r.ż. wchodzi za free. Normalny 25 a ulgowy 15. Ale pamiętam jeszcze normalne po 15 zł :)
@webster90: Rzeszów podałem jako przykład tego, że mieli taniej. A wymiana biletów jest mi znana i chyba tylko raz w Zielonej Górze mieliśmy z tego powodu bilety taniej, bodajże w 2013 roku. Z Lesznem czasami też były wymiany organizowane, a nigdy nie zapłaciłem tam poniżej 35zł za bilet.
@webster90: Wy macie łatwiej negocjować bo poza derbami z Tarnowem rzadko na którym wyjeździe jesteście w dużej liczbie (chociaż coś mi świta, że w ostatnich latach u nas w Częstochowie byliście w niezłych), Włókniarz w ekstralidze to +/- 100 osób najmniej z reguły na wyjazdach było. A taki Wrocław, czy Leszno zawsze w dużo więcej osób. Kluby wtedy inaczej patrzą, bo jak policzą, że przyjedzie 300 osób po 30zł co najmniej,