Wpis z mikrobloga

@Popek123

APTX podstawa.

Ja mam NUForce. Dałem 300 zł i jestem zadowolony z jakości. Z zasięgiem z laptopa jest trochę słabo bo potrafi gubić zasieg z dwóch metrów i trzeba go trochę przesunąć żeby załapał ale z telefonem już nie ma problemu i łapie nawet z pokoju obok.
@Popek123: masz Dac na pokładzie. Zależy Ci jak roZumiem na zdalnym sterowaniu ? Może po optyku do smart tv albo ps3/4 jeśli masz ? Ewentualnie konwerter usb/coax od dajmy takiego projekt nostromo plus netbook/stary lapek na którym postaw dalphile lub tak jak ja na Windowsie z telefonu poprZez bubleupnp puszcZam tidala na łapka.
@tyfoon: Tylko na ps jest.
@Ojezu: @tyfoon: @Djkudlaty: A teraz jeszcze jedno pytanko mam. Na wzmaku jest wejście optyczne i coaxial. Podłączając nuforca "tracę" optyka. Chciałbym jeszcze podłączyć TV, niestety wyjście na dźwięk tylko optyk. Jak to ugryźć żeby hulało jedno i drugie?
@Popek123 nuforce możesz też podpiąć analogowo bo ma również gniazdo jack 3.5mm

Albo można użyć rozdzielacza ale jak jest z "jakością" takiego połączenia to ci nie powiem.
Na pewno w TV masz tylko optyka?! Nie chce mi się wierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º). Można też użyć konwertera cyfrowego na analog i też wpiąć w wzmacniacz.

No to masz już 3 możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Djkudlaty: Nie stracę tu na jakości podpinając to analogowo? Korci mnie trochę ta Yamaha YBA-11, bo tu wyjście jest coaxial i z głowy.
Samsung UE48J6200 wyjście jack i optyk. Problem jest taki, że TV wisi na ścianie i podłączenie jacka odcina dźwięk, a podłączanie i odłączanie nie wchodzi w grę bo jest mega ciężko rękę włożyć za TV. Jak podłącze optyka to mam wybór wtedy czy chcę głośniki TV czy po
@Popek123 sam przesył przez bluetooth odbija się na jakości, chociaż ja nie słyszę różnicy między zwykłym połączeniem kablem analogowym (chinch) a bezprzewodowym (odbiornik->kabel jack). Najlepiej kupić odbiornik i posłuchać na ślepo.