Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki z #wykopiwowarszawa jest sprawa takowa. Robię rozdajo ale nie taguje żeby nie zjechała się hołota . Mam 2 bilety na seans o 18:30 do Muranowa na film Skarb. Idę na film i chcę komuś z was dać, szkoda żeby się zmarnowało. Od razu mówię że nie ma haczyka i nie będziesz musiał/a trzymać mnie za rękę w trakcie filmu czy nawet koło mnie siedzieć. Osoby plusujące ten wpis biorą udział w losowaniu. Wiadomix zielonka nie bierze udziału. Wynik podam po 23 dzisiaj

  • 22
@bykubyk: spoko nie gryzę. jak coś dostaniesz bilet i rozejdziemy się jak gdyby nigdy nic. Najwyżej zapropsujesz mnie jakoś ładnie na Mirko np. ż
e tak ten Creativ21 to porządny Mirek a jego włosy ładnie pachną
@Creativ21: zaplusowałbym bo bardzo lubię czarne komedie ale ten trailer mnie odstraszył - zaa wolno jak dla mnie, lubię jak się szybciej dzieje (i nie chodzi mi o wybuchy a o to by nie mówili zbyyt poooowooli)
@rdza: O widzę że recenzja poszła. Zgodzę się jak najbardziej, komedia godna polecenia i niesamowicie lekko się ją ogląda. Chociaż reżyser chcąc nam zamydlić oczy rumuńskim humorem, tylko po to żeby nie doszukiwać się specjalnego znaczenia filmu, uważam że tam drugie dno w tym filmie jest. Jest na tyle wysublimowane że nie dociera jeszcze do mnie.

@bykubyk: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo polecam. Niesamowicie szybko minął