Wpis z mikrobloga

#znalezionenafacebooku #korwin #poezjanadzis #neuropa #4konserwy
To ja Korwin jestem z tegoż znany, ze mam unię w dupie i jej socjalne zmiany. Miałem kiedyś sen, to jest taka wizja, o kurde znowu, czerwona lewizna. Jol ja jestem niegłupi i po amerykansku nie nazywaj mnie stupid. Ale śniło mi się śniło w moim śnie. Że lewaka na jawie na widlaku digribaku. Spotkałem w Brukseli lewaka z winem i widzę jak czerwona ma minę. Swoje poglądy miał tak śliskie. Krzyknalem do niego, zmasakruje cię jak dziwke. Jechałem go chyba z dziesięć razy. Aż w końcu doszło do kolejnej zmazy. Dostałem karę finansową Stary. Ale czego się nie robi dla wiary w "wolne czary". Parlament europejski to same lewackie towary, szkoda tylko, ze komuchem przeterminowane. Mają U mnie jak uchodźcy pozamiatane. I chociaż mam inne zasady i na ich widok mnie suszy. Robilbym im aborcję strzałem z legalnej katiuszy. Co do uchodźców znasz mnie kolego. Zenek zwolnij wozek widłowy i posłuchaj tego. Tonacy tratwy się chwyta. Syria to przedstawia sie twoja lusisita. Uchodźcy są wszędzie totalna inwazja na Europę. Czy my w Polsce mamy ropę? Co się dzieje? Islamizacja Europy, ciapatym smieciem nas zaleje. Nie długo Kaczyński adoptuje ich dzieci, i da sobie 500+ z moich podatków, tak to leci.
  • 3