Wpis z mikrobloga

Mam problem, założyłem spór, dogadałem się ze sprzedawcą że wymieni mi telefon na nowy tylko muszę odesłać do jakiegoś tam magazynu w Warszawie. Zaakceptowałem to tylko nie mam adresu na jaki mam to wyśłać, nie odpisują na moje waidomości a czas na wysyłke/zwrot mija we wtorek. Co robić? #aliexpress
  • 17
@saffal no nie, tylko zaakceptowałem rozwiązanie czyli wymiane telefonu. Muszę najpierw go odesłać - magazyn w Warszawie ale adresu nie podali. I jeżeli dobrze rozumiem to jak nie wyśle i nie wpisze nr przesyłki do wtorku to rozumiem że spór zostaje zamknięty i po sprawie. Ale też w informacjach jest napisane iż skontaktować się ze sprzedawcą pod jaki adres trzeba wysłać no ale kontakt się urwał.
@czerwonyziemniak

@saffal
no teraz sobie to uzmysłowiłem i mam tak ”You must return your order (with tracking details) within4 calendar days 21 hour 19 minute 11 second If you fail to return your order within this deadline, your payment will be released to the seller.” więc tak jakby w ch... mnie zrobił? Jak z tego wybrnąć bo jest też napisane że powinien mi wysłać adres magazynu.
@KowbojPlay: No ale na jakiej podstawie? Sprzedający zrobił mnie w ch... z tego względu że pisał że muszę odesłać do magazynu w Warszawie a okazuje się że do Chin. Pisałem do supportu Ali i ciężko się z nimi piszę ale zobaczymy co jeszcze dzisiaj się rozwinie bo na pewno nie odpuszczę.
Więc jak niby mam odzyskać chargeback skoro telefon mam nie chciałem odesłać do chin bo miałem wysłać do Polski i