Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć :)
  Nie chce ktoś może trochę nasion #chili ? Kupiłem od #chilizgobim paczkę papryczek, skosztowałem każdej (piekło ale było warto!) i ususzyłem je i nasiona. Na zdjęciu można zobaczyć jakie miałem. Listę wraz z subiektywną oceną ostrości w skali od 1 do 10 muszę znaleźć.
  Jak ktoś jest zainteresowany to za cenę przesyłki mogę podesłać.
  A jak będzie 10 plusów to 1 osoba dostanie na mój koszt paczuszkę z każdą odmianą jaką mam (30 odmian). #rozdajo

  Dziękuję panie @gobi12 :)

  ___
  Kurde, szybko poszło te 10 plusów (。◕‿‿◕。)
  Losowanie przez #mirkorandom jutro koło 9 - 10 rano.
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  brak zainteresowania rodziców swoimi dziećmi skutkuje obniżonym poczuciem własnej wartości u tych dzieci, ich wycofaniem ze sfery aktywności społecznej oraz nieumiejętnością przystosowania się do życia w grupie, a tym bardziej do tworzenia głębokich relacji z bliskimi osobami. takie dzieci w dorosłości nie potrafią zbudować związku, ponieważ nie umieją dzielić się prawdziwymi emocjami, ani tym bardziej nie potrafią okazywać uczuć. są wycofane i bagatelizują swoje problemy, gdyż nie chcą nimi nikogo "obarczać". dodatkowo takie osoby są bardzo wymagające wobec siebie i rzadko zadowolone ze swoich poczynań pokaż całość

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  W nawiązaniu do tego wpisu z radością informuję że dziewczynki się znalazły, więc życzę wam serdecznie MURZYŃSKI CHUJ W DUPE AŻ PO SAME JAJA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #szczecin #police #patologiazmiasta

  odpowiedzi (30)