Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, co się wczoraj odjebało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Moja sąsiadka lvl 38, zdawała już na prawko ponad 20 razy i nadal nie zdała, umiejętności jazdy ziemniaka. Wczoraj postanowiła sobie trochę poćwiczyć jazdę i jak wyszło? Przypierdoliła w płot (ʘ‿ʘ) Kurwa, że tacy ludzie mają dostęp do możliwości kolejnego zdawania egzaminów...

  #prawojazdy #motoryzacja #samochody #heheszki pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  #mecz
  Zapytali Grzegorza Latę czy reprezentacja z 1974 pokonałaby dzisiejszą kadrę.
  - Tak, wygralibyśmy 1:0
  - Tylko tyle?
  - No tak, proszę pamiętać że większość z nas jest już po 70.

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Witam ponownie, w czwartek ocenialiśmy "Przyjaciół" (1994-2004). 84,50% przepytanych mirków widziało ten serial. Średnia ocena z ankiety wynosi 7,17. To mniej niż na filmwebie (8,2) i na IMDB (8,9).

  Dzisiaj będziemy oceniać serial "Chłopaki z baraków" (2001-2007, 2014-2018). Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie w piątek - zajmiemy się wtedy serialem "Dr House" (2004-2012).

  Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

  Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

  Miłej zabawy :)

  #seriale #wykopoweseriale #chlopakizbarakow #trailerparkboys
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)