Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że wreszcie #oneplus dał radę wyprodukować telefon z #android który da się używać :) Moje wymagania w zasadzie się tutaj nie zmieniły (tu stare wpisy dot. testów OnePlus 2), ale wygląda że #oneplus3 to w zasadzie patch do #oneplus2 :) Na szczęście nie "naprawiali" przy okazji rzeczy które nie były zepsute.

Na plus:

- Dual SIM,
- nadal ekran 5,5" FullHD a nie jakies 4K czy inne pomysły tego typu,
- szybki czytnik lini papilarnych,
- 64GB storage (wiec brak możliwości wsadzenia SD karty już nie boli aż tak),
- waga spadła do 158 g (OP2 ważył 170g),
- sprzetowe przyciski nawygacyjne,
- jest NFC :)
- nie grzeje sie tak jak OP2,
- Oxygen to nadal prawie czysty Android. Żadnego zbędnego śmiecia od producenta,
- Po zamówieniu przyszedł w ciągu 2-3 dni.

Na minus:

- USB-C :)

Z drobiazgów: ponieważ teraz telefon jest typu unibody nie mozna sobie wymienić tylnej klapki na jakąś pseudo drewnianą (w OnePlus2 wyglądało to super). Firmowe obudowy do OnePlus3 zaś wyglądają mocno średnio.

Przyciski nawigacyjne można przełaczać i używać ekranowych zamiast sprzętowych. Przydatna sprawa przy choćby takim Sky Force, gdy w ferworze walki łatwo paluchem "wyjechać" poza ekran :) Można też zamieniać ich funkcje miejscami (tak jak w OP2).
Pobierz WebnetMobile - Wygląda na to, że wreszcie #OnePlus dał radę wyprodukować telefon z #a...
źródło: comment_Fp0GE1T0PVtovyPfq2nPUhNOetpFlk5Y.jpg
  • 27
@worldmaster: Dual SIM jest "dual stand-by". Mam jakieś S4 które ma własnie active dual i już sie z tego skutecznie wyleczyłem :) Nie ma to większego sensu - zjada baterię mocniej z tego żaden pożytek w normalnym użytkowaniu. Przynajmniej w moim przypadku.

@FeniEnt tak, ale nie jednocześnie. Wybierasz która karta idzie data. Przełączać możesz w każdej chwili, resetu to nie wymaga.
@FeniEnt: To chyba Cię nie zrozumiałem. Chodzi Ci o możliwość wyboru bez przekładania kart z której jest internet? Myślałem, że masz na myśli oba internety odpalone w tym samym czasie.