Wpis z mikrobloga

Mirki zwracam się do was z gorąca prośbą. Nie będzie tl;dr. Wczoraj byłem na koncercie lata z radiem, który był bardzo fajnym widowiskiem. W jednak zbliżał się czas powrotu do miejsca obozowania wolontariuszy. Udaliśmy się na przystanek tramwajowy. Jako, że jestem chłopakiem lubiącym się ruszać, postanowiłem pochodzić. Chodząc tak sobie, zobaczyłem JĄ -10/10- siedzącą z koleżanka i czekającą tak jak my. Od razu się zobaczyliśmy. Przywitałem się i jakimś impulsem postanowiłem z nią zatańczyć. Ona oczywiście, że się wstydzi, że muzyki nie ma, na co ja postanowiłem robić za podkład. Potem porozmawialiśmy i okazało się, że też jest z koleżanką wolontariuszką i jedzie w tym samym kierunku (wysiada na Miodowej). Będąc w autobusie temat z zszedł na studia, i dowiedziałem się, że jeszcze nie studiuje. Zbliżając się do końca, spytałem się czy jadła tu naleśniki. I tak się na nie umówiliśmy. Wychodząc z tramwaju, pokazała mi swój identyfikator i miałem ją znaleźć na fb i do mówić miejsce i czas spotkania. Powtarzała żebym się przyjrzało dobrze i zapamiętał. Jednak po jej wyjściu, jak się domyślacie, zapomniałem i wiem jedynie, że nazywa się Agnieszka, pochodzi z pod Lublina, miasto chyba na S/Sz. Dodatkowo jej nazwisko zaczynało się na chyba na K i miało sz/cz. Dziś od rana, jako że nie mam służby, chodzę po Krakowie i jej szukam. Nie znam miasta ale wykorzystam każdą wolną chwilę na poszukiwania. Oczywiście jeśli ktoś mi pomoże, będzie za niego modlitwa i coś jeszcze fajnego ;P P.S. Kto nie próbuje ten nie korzysta, więc może tutaj znajdę jakąś poszlakę. Nie nastawiam się nie wiadomo na co, ale chcę z nią zjeść naleśniki.
#sdm #krakow #logikaniebieskichpaskow #nalesniki i z prośbą do #csiwykop #lublin #mptwsdm
  • 29
Przywitałem się i jakimś impulsem postanowiłem z nią zatańczyć. Ona oczywiście, że się wstydzi, że muzyki nie ma, na co ja postanowiłem robić za podkład.


@MPTW: Ładnie musiałeś być #!$%@?:D
@Sheppardd: Wyskakiwała z autobusu, i identyfikator pokazała. Jakbym zapamiętał to bym spokojnie dziś te naleśniki zjadł. Ale co się odwlecze, to nie uciecze
@MPTW: Skorzystaj z grup spotted na facebooku. Może ona już napisała? ;) Poza tym jak wiesz, że była wolontariuszką, to popytaj albo innych wolontariuszy albo księży (czy innych przewodników grup). Może ktoś ją zna.
@Sheppardd: Dziś trafiłem już na dwie wolontariuszki, które podzwoniły po koleżankach. Najgorsze jest to, że przez ten stan ekscytacji, mało pamiętam. Napisałem już do spotted Lublin i ŚDM.