Gorące dyskusje ostatnie 12h

Macie jakieś protipy na zaakceptowanie przeszłości seksualnej dziewczyny z którą jest się w związku? Powoli doprowadza mnie to do szaleństwa. Idę za rękę, oglądam serialiki i daje buziaki a w głowie mam wizje tego jak kocha się z poprzednimi partnerami. Czego byśmy nie robili to w głowie mam, że wcześniej robiła to z x innymi facetami. Spuszczam się do buzi a w głowię myśl, że inni faceci robili to kilkaset razy przede mną już od 10 lat. Biorę ją w miejscu publicznym albo ogólnie robimy coś nowego a w bani mam, że to jest nowe tylko dla mnie lub akurat dla naszej pary bo kilku innych facetów robiło z nią to samo a ona siada mężczyznom na twarzy już od 2010. Tylko nie piszcie mi nic o tym, że ja przecież wcześniej też uprawiałem seks bo to inna sytuacja. Jak spotykam się z kobietą to oczekuje, że będzie tylko dla mnie. Na dodatek zawsze odbierałem partnerki jako dobre i niewinne, nieskalane a niedawno uświadomiłem sobie że to tylko idealizowanie w mojej głowie bo one wszystkie robiły takie rzeczy że moja matka złapałaby się za głowę

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta
    pokaż całość

odpowiedzi (213)

Policzmy, ilu nas jest.

WGURWIA CIĘ ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ – PLUSUJESZ.

#zakazhandlu #bekazpisu #lawaoburzonych

odpowiedzi (28)

Po 3 latach pracy tutaj, nie stałem się lepszym człowiekiem. Ale jedno mogę stwierdzić bez cienia wątpliwości. Stałem się mistrzem pakowania. Pierdolonym Carem Wysyłki. Taśma klejąca stała się moją drugą skóra, nóż do tapet przedłużeniem ręki, a strecz berłem. Jestem w stanie bezpiecznie wysłać Tadz Mahal z zapałek na drugi koniec Polski, zanim jeszcze zaschnie klej. Znam wszystkich kurierów, mojego psa nazwę DHL, kota DPD, a rybki UPS i FedEx. Można powiedzieć, że ukształtowała mnie folia bąbelkowa.
    #uk
    pokaż całość

odpowiedzi (8)