Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jakie ładne zdjęcie zrobiłem moją moto x play. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet się nie starałem. Automatyczny HDR się załączył. Zainstalowałem aplikacje do aparatu, która jest na nowych Moto G, Moto Z i zdjęcia nareszcie robi się intuicyjnie. Do tej pory w pełni nie mogłem wykorzystać możliwości aparatu.

#motorola #motoxplay #telefony #zdjecie
Pobierz Lukasz17qr - Zobaczcie jakie ładne zdjęcie zrobiłem moją moto x play. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naw...
źródło: comment_etg83U4iB5vfuGThGlNfcKF57Ao1XJc4.jpg
  • 15
@qwelukasz: Musisz wyłączyć aplikację, która jest stockowa. Nie działa mi bajer z obracaniem nadgarstka i włączaniem aparatu, ale nie drążyłem dlaczego bo tego nie używałem. Dwuklik przycisku blokowania jest poręczniejszy i włącza bez problemu nową aplikację.
@qwelukasz: aa i niektórzy piszą opinie, że na tej apce telefon się grzeje. I faktycznie robi się cieplejszy ale jak masz cały czas odpaloną aplikację, przy robieniu pojedycznych zdjęć problemu nie zauważysz. ;))
@Lukasz17qr Też jestem zadowolony z jakości zdjęć Moto X Play. Ogólnie to świetny telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko to gorilla glass trochę kuleje, bo do tej pory na żadnej Motoroli(G 1st, G 3rd, X 1st) nie miałem rys na ekranie, a tydzień po kupnie x play zrobiła mi się jedna paskuda na górze ;/
@S-Type: Również posiadam Moto X Play i sprzęt jest naprawdę super. A korzystasz z Androida 6.0.1? Bo ja nadal kiszę się na 5.1 ze względu na ten drain baterii który występował w Marshmallow.
@Stixer: Ta apka działa tylko na 6.0.1 z tego co pamiętam. Żarło mi baterie jak #!$%@?, ale zrobiłem wipe cache i factory reset i jest normalnie. Dwa dni bateria wytrzymie, od wczoraj rana zostało 50 % (3h 15 min na wyświetlaczu). Z tym wyjątkiem, że używam FB Lite i przełączam na 2G bo zasięg mam na wichurze tragiczny.
@Stixer Tak jest, jestem użytkownikiem 6.0.1 i póki co nie mam problemów z baterią. Sporo korzystam z telefonu i na koniec dnia zostaje mi jakieś 30%.
@Lukasz17qr: @S-Type: Ja z fejsbuka korzystam przez przeglądarke, mam tylko Messenger'a.
Z tego co kojarze to wifi powodowało jakiś drain baterii i wróciłem do 5.1 bo nie dało się korzystać z 6.0.1. Może znowu się przemogę i wgram aktualizację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stixer: @S-Type: i zapomniałem dodać, jak wyskakuje mi powiadomienie o zwiększonej dokładności lokalizacji przy korzystaniu z GPS nie akceptuje dziadostwa. Już miałem przypadek, że potwierdziłem i problem powrócił ale to było za czasów 6.0 jednak wole nie kombinować.