Wpis z mikrobloga

255105 - 84 = 255021

A Wy co Mireczki, dalej gonicie magiczną średnią 30km/h ? Ja dziś poszalałem, na 84km średnia jazdy wyszła 35,8km/h. Czytam książkę o motywacji w sporcie 'Jak bardzo tego chcesz' Mata Fitzgeralda, i jak widać działa :) Oczywiście cała jazda na moim #wykoptribanclub .
Poniżej link do Garmina:
https://connect.garmin.com/modern/activity/1309932668

#rowerowyrownik #ruszrzeszow #rowerowyrzeszow #szosa
  • 15
@trace_error: To zjedź na spód strony. Nawet napisałem, że średnia jazdy, w tych 34,1 jest wliczona przerwa, bo drogę pogubiliśmy. Zresztą byłoby jeszcze szybciej, gdybyśmy przez kilka km nie jechali ~20km/h, bo koledze licznik odpadł i nas gonił. Mam w Garminie wyłączoną autopauzę, stąd ta różnica i 2 różne prędkości.
@Hooke: Nie sam, w grupie. Sam bym się osrał w takim tempie mimo wszystko, zresztą grupa jest zajebistą motywacją do
@trace_error: To zjedź na spód strony. Nawet napisałem, że średnia jazdy, w tych 34,1 jest wliczona przerwa, bo drogę pogubiliśmy. Zresztą byłoby jeszcze szybciej, gdybyśmy przez kilka km nie jechali ~20km/h, bo koledze licznik odpadł i nas gonił. Mam w Garminie wyłączoną autopauzę, stąd ta różnica i 2 różne prędkości.
@Hooke: Nie sam, w grupie. Sam bym się osrał w takim tempie mimo wszystko, zresztą grupa jest zajebistą motywacją do
@Poncjusz_Pijak: uważaj bo zapamiętam i zapytam za rok o średnie solo hehe. Używasz pomiaru mocy, że ćwiczysz FTP? Jak tylko jestem w Rz z rowerem to na rower bardzo chętnie. Zapiszę sobie by się odezwać jak będę odwiedzał rodzinne strony.
@trace_error: Hehe, jeżdżę na Tribanie za 2000zł i mam mieć miernik mocy, który kosztuje 3000zł? xD Nie mam, ale do pracy nad FTP nie potrzebujesz miernika, możesz używać pulsometru i bazować na progu mleczanowym, lub po prostu kręcić mocne interwały na podjazdach, lub interwały na płaskim na czas, bazując na tętnie właśnie. Ze mną jest ten problem, że ja za dużo podjazdów kręcę, i jak jechaliśmy teraz w grupie, to na