Wpis z mikrobloga

Co mogę zrobić z nękającymi mnie smsami promocyjnymi od Mobiltek oraz kumulacja.net? Raz na parę dni dostaję od nich smsy z jakimiś ofertami typu 'GRATULACJE WYGRAŁEŚ MILIONY MUSISZ TYLKO WYSŁAĆ SMSA ZA 5ZŁ...'. Mail z grzeczną prośbą o zaprzestanie wysyłania mi tego gównospamu nie poskutkował. W telefonie mam historię wszystkich smsów, najświeższe jakie dostałem były - 12 i 3 sierpnia, 29, 22 (2 smsy), 15, 1 lipca.
#prawo #natretnesmsy #reklamy
  • 4
@Kroomka: sam system nie ma takiej funkcji, a smsy przychodzą co pare dni więc nie będę specjalnie po to aplikacji instalował. Ale nie w tym celu ten post powstał, chciałbym się dowiedzieć czy mogę to gdzieś zgłosić, bo #!$%@?ą mnie takie praktyki wciskania ludziom reklam nawet na prywatny numer telefonu. Nigdy nie kupowałem żadnych usług smsami i nie zapisywałem się do tego typu rzeczy oraz napisałem grzecznego maila o zaprzestanie wysyłania
@siwersss: Zadzwonić i nagrywając rozmowę wypytać gdzie i kiedy wyraziłeś zgodę na przesyłanie niezamówionych informacji handlowych bo sobie nie przypominasz i jeżeli to Ty to zgodę wycofać. Jeżeli to nie Ty tylko poprzedni użytkownik tego numeru to poinformować.