Wpis z mikrobloga

@Destu: wyjmij kija z dupy... jeżeli ją znasz, to jej osobiście powiedz, że jest patologią ze wsi, skoro tak uważasz - a jak chcesz tylko robić sobie heheszki z postów wyrwanych z kontekstu (tak, wszystkie komentarze pozostałych osób są celowo heheszkowe - mamy tą samą znajomą...), to może sobie odznacz w ogóle wyświetlanie jej postów na swoim fb?
@Serana: ja tylko wrzuciłem screena i otagowałem według uznania, to cały kontekst jaki znam ja, jak i pewnie 99% osób które to zobaczyły, skoro ty znasz go lepiej to śmiało - wytłumacz. Coś publicznie udostępnionego może być potem publicznie ocenione, tak już działa internet.
@Destu: proszę bardzo - dzieciaki w szkole tłukły się patykami, jak to dzieciaki - a że syn tej pani od urodzenia wychowuje się wśród rycerzy rekonstruktorów i bawi się gumowymi mieczami, to pyknął drugiego dzieciaka trochę za mocno, zaistniało jakieś tam skaleczenie... a matka, czy tam wychowawczyni, ofiary nieco spanikowała na widok kropelki krwi, i zrobiła ostrą inbę, po której wystraszony dzieciak został faktycznie odwieziony do domu przez policję...