Wpis z mikrobloga

@McGravier: Nie wiem, nie jestem aż tak into BTC. Jest spora grupa osób uważająca, że BTC to przyszłość, coś przezajebistego, a nawet że BTC to jedyna słuszna i najbezpieczniejsza waluta. Dla mnie ma to po prostu działać, a działa to coraz gorzej i wolniej. Weźmy np tą moją stówkę. TX wisi i #!$%@?. Jeśli wisiałaby w nieskończoność, to co, główny szef BTC odda mi moją stówkę? Czy banda owiec będzie mi
@SHHHHHEEEEEEEEIIIITT: Do póki system nie był przepełniony, to działało niezawodnie. Pretensje miej do developerów którzy nie wprowadzają zwiększeń przepustowości w dostatecznie szybkim tempie.

Ja już od dawna mówiłem, że przez taką politykę, bitcoin traci użytkowników. Jak tak dalej pójdzie, zostanie wyparty przez inne kryptowaluty, które działają szybciej i taniej
@SHHHHHEEEEEEEEIIIITT: Wszystko w swoim czasie - coinbase widząc co się wyrabia zmienia powoli model biznesowy - kierują się w strone obsługi wielu kryptowalut, zamiast jednej. Inni procesorzy płatności (np Bitpay) prawdopodobnie też to rozważają. Jak tak dalej pójdzie, taki kierunek jest nieunikniony