Wpis z mikrobloga

#piwowpoznaniu nadchodzi!
Dzisiaj, czyli 28 października 2016r. spotykamy się w Psychodeli (dawny Słoń i Taczka, ul. Woźna 2/3) o gdzinie 19:00 (jak ktoś chce to można już od 17 :D). Rezerwacja jest na mnie, postaram się być punktualnie (20 maks ale to będzie wina @Sihill_pl).
Mamy zarezerwowaną tzw. zieloną salę, czyli wchodzimy do pubu, kupujemy piwo przy barze, schodzimy po schodach i jesteśmy.
Wszyscy mile widziani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam też #poznan, może ktoś 'nowy' ma ochotę wpaść.

Minionek dla atencji.
Pobierz Limonene - #piwowpoznaniu nadchodzi!
Dzisiaj, czyli 28 października 2016r. spotykamy...
źródło: comment_a4vwZrkrCKIutAuwquPINjg8mxEO7kRg.jpg
  • 63
Wołam zainteresowanych (134) z listy piwowpoznaniu
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorzka @piciek @Taiffun @jrider @kamdz @gwiezdna @flager @BRyba @damiinho @falkor81 @FurtaS @gopix @John112 @kanapeczka_z_kanapa @kessubuk @koko_jest_spoko @kromkas @ludzik @maciejkiner @mieffer @mimol @kickdagirlz @robert83 @saja88 @shymon @Techniq @hofier @shadowsof2 @meskiAndrzej @Marpop @pwone @tVoreQ @Zaff @wik5 @padobar @mr_onion @scharlottka @Trzyszcz @Khrone @tygryszglowagolebia @zaqwsxdsa @venomik @dex_ter @Python @Qbaz @monkeyshrines @
@flager: nie nie, to jest dużo bardziej prostolinijne. My po prostu chcemy, żebyś się czuł w naszym towarzystwie jak najlepiej, więc staramy się dostosować swoje zachowanie do Twojego :D