Wpis z mikrobloga

@Althorion: Problem polega na tym, że od dobrych dwóch czy trzech lat tkwię w punkcie, w którym trudno mi powiedzieć, czego chcę. Przez pewien okres wszystko jest super i mi odpowiada, a przez inny mi nie odpowiada i mam dosyć płci, którą mam. To jest pierwszy powód dlaczego jestem tak zachowawczy w tej kwestii i staram się mieć wszystkie opcje otwarte.

Drugą sprawą jest tak, że nieważne jak się obrócę to
@InsanelyIncredibly: Podstawowe pytanie, czy doświadczasz dysforii? Zawsze możesz być przecież genderfluid lub non-binary, ogółem jest pewna fajna metoda sprawdzenia. HRT przez 3 miesiące, w tym czasie nie zachodzą żadne zmiany fizyczne a tylko psychiczne ("brain rewiring"). Jeśli zaczniesz się czuć gorzej to oznacza że nie jest to dla Ciebie, a jeśli poczujesz się lepiej... wiesz o co chodzi :P

Przykładowo u mnie już po 2 tygodniach było lepiej, przestała boleć mnie
@InsanelyIncredibly: Podobno Dr. Liber przepisuje od reki, ale coz, powiedzmy ze nie jest zbytnio kompetentnym lekarzem :P

Ogólnie w Polsce jest odpłatność na Androcur (cyproteron) o ile ma się diagnozę F64.0 30% zamiast 100%. Ale to myślę że musiałbyś popytać na polskich forach o to. Chociaż są bardzo konserwatywni tam i chcieli mi wlepić banana za powiedzenie co robię w ogóle...
Pobierz d.....e - @InsanelyIncredibly: Podobno Dr. Liber przepisuje od reki, ale coz, powiedz...
źródło: comment_Xytu38owO9mUiLvYJrcgfi6xP4UKwXR2.jpg
@dmobe: Tylko trochę się cykam pójścia do doktora, w szczególności gdy idę tylko po receptę by spróbować. Poza tym googlując jego imię natrafiłem na to, że sobie trochę bierze za wizytę (250 zł, a ja tu bidny student) i poważnie podchodzi do tej kwestii (nawet zdjęcia robi by niby podczas procesu o zmianę danych użyć).
@InsanelyIncredibly: Tak szczerze to dla Ciebie byłaby idealna osoba która mnie prowadzi - Aleksandra Robacha w Łodzi. Co prawda długo u niej z hrt, ale u mnie pewność była. Ona z kolei może przedłuża, ale pomaga osobom takim jak np. Ty odnaleźć siebie. No i jest za darmo (NFZ) :)