•  

  To jest kurwa megasmutne. Ale muszę to Wam pokazać. Polska, w rankingu empatii, na 63 kraje jest na.... 60 miejscu.

  http://www.livescience.com/56557-most-and-least-empathetic-countries.html

  Kto obserwuje wykop od kilku lat, tego to w zasadzie pewnie nie zdziwi. Kto ma choć trochę oleju w głowie po prostu z tego kraju nacjonalistycznej spierdoliny spieprza. I nie mówię tego z satysfakcją. Kto mieszka w UK czy Irlandii ten wie jak czasami wstyd jest przyznać się że pochodzi się z Polski.

  #neuropa #polska #swiat #ranking #gorzkiezale #4konserwy #dobrazmiana

  •  

   Kto ma choć trochę oleju w głowie po prostu z tego kraju nacjonalistycznej spierdoliny spieprza.

   @motorniczy: patriotyzm pełną gębą

  •  

   @Kroomka: "Patriotyzm jest choroba psychiczna, ktora zabiła, zabija i z pewnością zabije miliony osób" Albert Einstein

  •  

   @motorniczy: eh, mój błąd, zacząłem ci odpowiadać bez spojrzenia na notatkę

  •  

   @motorniczy: A moim zdaniem to strasznie chujowa i trochę nie na temat ankieta. Wahania rzędu +/-0.3 punkta, które decydują o tym, czy jakiś kraj jest w top "najwrażliwszych" - to nie jest tak duża różnica. Poza tym sama metoda:

   To come up with the rankings, the researchers gave online surveys to 104,365 adults, who answered questions about their empathy, or their ability to react to and connect with others both emotionally and intellectually. The participants also answered other questions about other traits that could be linked to empathy levels, such as agreeableness, conscientiousness, self-esteem and prosocial behavior, among others. The scores are based on a 5-point scale: Participants answered each question with a number along the scale of 1 ("doesn't describe me well") to 5 ("describes me very well").

   I grupa:

   Countries with fewer than 20 respondents were excluded. About 75 percent of the total respondents reported that they lived in the United States, meaning that some countries had small sample sizes. Ecuador, for instance, had 39 respondents, and Lithuania had 32.

   Proszę Cię. 32 osoby z Litwy, kurwa gościu, zastanów się czym się przejmujesz. 75% respondentów było z USA.

   Moim zdaniem masz "kompleks Polaka" i powinieneś zastanowić się, jak go usunąć.

   +: pek, P.......s +1 inny