Wpis z mikrobloga

Co za bezczelność. No nie zdzierżę. Zepsuli mi niedzielę.

"Prezydent" Andrzej Duda:

"Musiałem podjąć bardzo szybką decyzję, termin kończył się z dwóch przyczyn. Po pierwsze dlatego, że wszelkie zmiany podatkowe muszą zostać przyjęte i opublikowane przed 1 grudnia. Po drugie, był wyrok Trybunału Konstytucyjnego wydany za czasów rządów Platformy Obywatelskiej, który nakazywał podniesienie kwoty wolnej, a przede wszystkim wygaszał przepisy dotyczące kwoty wolnej. One musiały zostać zastąpione jakimiś innymi przepisami"

Tymczasem prawda jest taka:

"Wyrok trybunału konstytucyjnego oznacza dokładnie, że gdyby PiS nic nie zrobił w tej sprawie, no to kwota automatycznie wyrokiem trybunału konstytucyjnego została by podniesiona do tzw. minimum egzystencji(...) powinna z automatu po 30 listopada wzrosnąć do 6504 zł" ( 4:50 )

To jest po prostu szczyt, po prostu ku*** szczyt. Z Polaków nie robi się debili, ich się traktuje jak ostatnich niedorobionych idiotów. Szczają nam na twarz i z uśmiechem twierdzą, że ciepły deszcz pada.
Ostatni raz tak zadufaną i arogancką wypowiedź słyszałem jak Tusk mówił, że środki w ZUS i OFE to nie są pieniądze Polaków. W tym kraju nigdy nie będzie lepiej.

Tagi

Gluptaki - Co za bezczelność. No nie zdzierżę. Zepsuli mi niedzielę.

"Prezydent" A...