Wpis z mikrobloga

@krystekk2: opłaca się nie opłaca? Ja skupuje od ponad dwóch lat. Najtaniej kupowałem w styczniu 2015 roku po 750 zł sam sobie odpowiedz.
Czy teraz się opłaca? Dla mnie zawsze opłaca się bo ja inwestuje długoterminowo i nie myślę o sprzedaży. Kiedyś handlowałem, teraz już nie.
Wiem jedno bitcoina w obiegu ubywa a jego popularność i popyt na monety rośnie. Wszystkich monet docelowo ma być tylko 21 milionów a wykopano już
@pawlo74: Rynek kryptowalut jest dość mlody, wiec ciezko znalezc jakies stałe zależności. Wcześniej bitcoin jak wystrzeliwał do 1200, to się to działo w krótkim czasie i potem spadki. W tym roku, na początku, też jak była pompa to dość mocno do góry w pewnym momencie, a obecnie widac jednak stabilniejszy wzrost co bardziej przekonuje inwestorow w bitcoina
@invtraveler: dzieje się tak jak przewidywałem ale mam mieszane uczucia bo wolałbym żeby handlarze nie musieli przy spadkach uciekać w fiata. Ja wolałbym, żebyśmy już odchodzili od fiata żeby przy spadku bitcoina ci, co handlują czy ci co chcą przeczekać spadki i zachować wartość korzystali z innych kryptowalut. Teraz te inne kryptowaluty to nie jest już ucieczka bo tracą nawet jak bitcoina spada.