Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają #wykopaczka w #wykopoczta , mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paczuszka przyszła w same mikołajki 6 grudnia, ale dopiero dzisiaj, z powodu nadmiaru pracy udało mi się ją rozpakować. Paczka jest od super mirka @pawelzat ! To twój pierwszy raz w wykopoczcie, ale spisałeś się na medal! Nie mogłeś lepiej trafić z prezentami! Komiks Marvela Mephisto vs. The Fantastic Four z 1987 prosto z NY to coś naprawdę wspaniałego. Komiks starszy ode mnie, zachowany w świetnym stanie. Kawał historii pachnący Nowym Jorkiem ( ͡ ͜ʖ ͡) Naprawdę musiałeś się nieźle postarać by go zdobyć i bardzo dziękuje, że przekazałeś go właśnie mi. Jestem pod dużym wrażeniem. Kolejnym prezentem, który także pozytywnie mnie zaskoczył jest maska Jasona Voorheesa z serii horrorów Piątek Trzynastego. Mi również ta maska kojarzy się typowo z USA, ale nie od strony filmowej, a od strony sportowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomina mi stary hokej z NHL z lat 80', gdzie bramkarze grali w podobnych przerażających maskach. Jak widać, taka maska musiała znaleźć się w horrorze. Aż wstyd przyznać, że nie widziałem tego klasyku horroru, ale przysięgam nadrobić zaległości! Udało się Tobie połączyć motyw filmowy z moim hobby czyli oglądaniem meczy NHL, choć o tym nie wspomniałem w notatce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Maska na pewno znajdzie się na honorowym miejscu w moim pokoju.
Nawet nie wiesz jak bardzo brakowało mi na stancji kufla do piwa! Od dzisiaj każde piwo będzie lepiej smakowało. Oczywiście, że w paczce ze Szczecina nie mogło zabraknąć Bosmana! Ogólnie ani w Olsztynie, ani w Toruniu nie jest standardowo dostępne choć co jakiś czas pojawia się w Lidlu. Piwa stopro nie piłem i jestem bardzo ciekawy jak smakuje. Faktycznie nigdy go nie widziałem w żadnym sklepie. Próba organoleptyczna na pewno nastąpi w weekend ( ͡ ͜ʖ ͡)
Podziwiam Ciebie za twój Eurotrip. Przeżyłeś niesamowitą przygodę i zwiedziłeś kawał Europy. Pocztówki z Rzymu, Wiednia, Pragi czy Splitu mówią same za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pocztówki wędrują do mojej kolekcji.
Odniosłeś się także do mojego ulubionego klubu piłkarskiego czyli Arsenalu Londyn. Skład z sezonu 2005/2006 z Thierry Henry,Bergkamp,van Persie,Hleb,Reyes,Campbell. Miałem wtedy 12 lat, ale bramki Henry'ego pamiętam doskonale. Nota bene został w tym sezonie królem strzelców Premier League.
Ciekawi mnie czy frączczers smakuje jak knoppers ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż żal go rozpakowywać, ale kiedyś to sprawdzę!
Alpejskie mleczko dopełnia wspaniałą paczkę od najlepszego Mirka na wykopie!
Niesamowitą sprawiłeś mi radość tą paczką. Trafiona w 100% w mój gust. Mam nadzieję, że to nie ostatnia wykopoczta w twoim wykonaniu! Ja także mam nadzieję, że kiedyś wybiorę się do NY, Tobie też tego życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz piotrmodski - Wszyscy mają #wykopaczka w #wykopoczta , mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paczuszka...
źródło: comment_PQrMBJZGmag5oR84ReUci4KwBzouEUvK.jpg
  • 11