Wpis z mikrobloga

tl;dr Bratanka wciągali do piramidy finansowej, chcieli 2000zł na dzień dobry skoro ma konto internetowe, ale znam Go wystarczająco długo by widzieć co może #!$%@?ć i kody autoryzacji przelewu mam ja, to przelał do mnie (kod niepotrzebny) i "obiecałem" zrobić im ten przelew tylko niech poda dane. Przelewu nie zrobię, a kasę oddam jak zmądrzeje.

#!$%@?. Dzisiaj bratanek, najwyraźniej od samego rana do teraz jest namawiany by wejść w MLM. W dodatku amway. Piramida-nie piramida finansowa. Dla mnie to pierwsze, zawsze.
Pomijam całą otoczkę, metody wciągania, kreowania Ja-Bogacz itp. itd. On się tak nakręcił na to, że ja #!$%@?, on chce natychmiast, to jest szansa życia, zacznie je na nowo #!$%@?... Nie wiem co mu nasrali do łba, ale kazali mu przelać 2000zł na konto (PKO BP), a że Bogu dziękować temu PKO za autoryzację kodem z karty kodów (obok SMS i Tokena), to on sobie już wszystko wpisał jak mu kazali i "eee powiedz mi kod 27".

Udałem, że nie mam przy sobie bo jestem u znajomego a karty nie trzymam przy sobie tylko w domu i że późno, po 22:00 będę. "No doooobra ale ej bo Ci państwo muszą wychodzić, ale tu mi Pani mówi że kilka minut to żaden problem".
ciekawe czy #!$%@?ła coś typu "i właśnie to że my mamy czas i możemy poczekać, możemy zmieniać plany w kalendarzu, jest dowodem na sukces

Myśl, myśl. JEST - on może robić do mnie przelewy bez użycia kodu! thx grejt ficzer pkobp. Da mi zamiast im, a jemu powiem że chwilę potem wysłałem gotówkę na konto tego całego Kazika i jego Bożenki.

- epigraf: to oni chcą 2000zł żeby od razu im przelać tak?
- on: no
- epigraf: ale za co aż 2000zł i czemu już teraz?
- on: japrdl mówiłem Ci że oni muszą iść do klienta bo są umówieni no a u mnie od rana siedzą herbata kawa bardzo mili blablablabla
- epigraf: ale czemu aż 2000zł?!!!
- on: BO #!$%@? ŻEBY ZAROBIĆ TO TRZA SIĘ OBEZNAĆ W TEMACIE POZNAĆ TEREN WIEDZIEĆ ZNAĆ SIĘ ROZUMIEĆ A ONI (zadyszał się) mają.... dojścia do... porządnych dvd... i chociaż rzygam tymi.. wszystkimi książkami.. to kazik miał przy sobie.. dwie tylko niestety ale staaaaaary, tam masz konkret, masz opinie tych co są w amway i są bardzo zad (//przerwałem mu)
-epigraf: Włączonego masz kompa?
- on: no ta, czekam tylko na kod 32 #!$%@? ciulu

* I tutaj przychodzi wróżka-antyidiotuszka, rozpoczynamy ratowanie pieniędzy :)

-epigraf: Daniel, to anuluj ten przelew, w ogóle zamknij Firefox (wiem, otwarta sesja, już... #!$%@?). Poczekaj z 5 sekund i włącz znowu na twoje konto
.
.
.
-on: i tapeta ciągle #!$%@? kwiatek, coś mam robić czy się gapić #!$%@??!
- epigraf: *#!$%@? Ci w..* Bo ja mogę od razu robić przelewy przez telefon, pamiętasz?
- on: no ja niby też moge tylko ciulaty fon mam


- epigraf: to zrób do mnie te 2000, a ja zrobię do nich, zgadzają się Ci państwo tam?
(blablableble mhm hhhhmmm rozumiem oczywiście)
-on: no ok moge to jak to tero...(trwa analiza zawartości strony) #!$%@? ciulstwo schowali aa Odbiorcy ta?
- epigraf: ta, i zdefiniowani, potem na mnie naciskasz
-on: no, to 2000 wpisuje i dalej....

Dostaję SMS na 2000zł od niego

-on: masz?
- epigraf: mam słyszę wibracje, sms z potwierdzeniem przyszedł

I ucieczka:
To tylko wyślij mi smsem albo zrób foto tych danych na które masz przelać, nazwa odbiorcy, nr konta, no te 2000zł i jaki tytuł, dobra?
myśli...
on: fotkę zrobie tylko #!$%@? widać #!$%@?
epigraf: to idź pod lampę albo żyrandol i zrób zdjęcie
ucieczka nr 2
ej baterii mam mało to nara widzimy się kiedy
disconnected.

Sobota/niedziela przelewy na konta inne niż te w tych samych bankach, realizowane są w dni robocze w sesjach elixir. Mamy konto w tym samym banku, bo pracuje tam, mówiąc kulturalniej, elegancka, zadbana i nastawiona niezwykle mile do klientów. Argument, by założył w tym banku co ja bo:
- ja też w nim mam, więc będę mógł Ci szybko przelać, bo no nie wiem braknie Ci w biedronce na karcie kilka zł a zakupów masz na ponad stówę - nie zadziałał,
- gdy coś nie będzie działało, to łatwiej będzie mi pomóc, bo będę miał taki sam interfejs
i wiele sensownych, konkretnych powodów. Cycki wygrały ;)

Pobierz epigraf - tl;dr Bratanka wciągali do piramidy finansowej, chcieli 2000zł na dzień dob...
źródło: comment_T48DS3TWnJMdPfYzL4RGyTCgw9lKXPy9.jpg
  • 2