Wpis z mikrobloga

@Ancro przebywam w UK jeśli to coś zmienia. Poczytałem już o tym trochę i faktycznie lepiej kupić i sprzedać.
Doczytałem też o tym GH ale nadal nie za bardzo wiem jak się to przekłada na BTC. W sensie 200GH/s da ile BTC? To zmienia się pewnie w zależności od trudności zadań. Kopanie miało być raczej dodatkiem. Widzę że są nawet koparki na androida.
@WhiskeyIHaze: Inwestycja to kup i trzymaj ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak chcesz powierzyć komuś swoje pieniądze, to możesz zainteresować się P2P lending (słaby pomysł), inwestycją w kasyna "bet on house" (średnio słaby) lub fundowanie pozycji grających na dźwignie (średni pomysł, to musisz trzymać na giełdzie, po szczegóły odsyłam na BitMarket.pl). Dużo osób próbuje po prostu day-tradingu (tylko to już na większych, najlepiej chińskich, giełdach), arbitrażu lub po
@WhiskeyIHaze: Im więcej masz gigahashy to znaczy że masz lepszą koparę do kopania ale nie zmienia to faktu że kopanie dla przeciętnego kowalskiego jest nie opłacalne , rachunki za prąd są wyższe niż cena tego co byś wykopał. Aktualnie najlepiej po prostu kupić bitcoina lub inną crypto walutę na giełdzie ( jest ich masa).
@Ancro @Hejmcfly
Już sobie kopanie odpuściłem totalnie. Dzięki za wszystkie info.
Co do tego day tradingu na chińskich giełdach. Polecasz jakieś? Albo jakąś gdzie inwestuje się funty? Bo granie na bitmarket.pl z zlotowkami jest raczej słabe bo zarabiam w funtach i wolę je też wydawać.
@WhiskeyIHaze: koparka BTC na androida :) proszę Ciebie :) Kopanie nie opłaca się no chyba że zainwestujesz w koparki za kilkaset tysięcy złotych a najlepiej za kilka milionów złotych w dolinie prądu który kosztuje bardzo mało.
@WhiskeyIHaze: Tak jak kolega wspomniał. Załóż konto sobie na poloniex.com kup co dusza zapragnie. No i czekaj na lepsze czasy do sprzedaży. Czy kupować teraz BTC ? No cóż jesteśmy blisko najwyższego historycznego kursu w PLN to było chyba okolice 3600 PLN. Także czy teraz kupować? Tego nikt nie wie. Np po pierwsze bańce do 3600zł kurs spadł powoli do 600 zł więc sam wiesz:) jak jest. Inwestuj tyle ile jesteś
cóż wtedy np BTC może spać do 1 zł w ciągu godziny


@WhiskeyIHaze: nasz pepcio jak zwykle professional investment advice ;)

Co do tego day tradingu na chińskich giełdach. Polecasz jakieś?


@WhiskeyIHaze: polecam Okcoin CNY jest dwie druga to Okcoin USD (dolary)

Albo jakąś gdzie inwestuje się funty?


@WhiskeyIHaze: kupujesz za funty na Localbitcoins albo Coinbase polecam to pierwsze bo taniej i mniejsze prawdopodobieństwo, że sprzedadzą Cię do urzędu