Wpis z mikrobloga

@cult_of_luna: @Forest_Monster: owszem w muzyce tez jest spora różnica. Czasem jak sie pomyliłam to od razu było zauważalne. W grach to już w ogóle bo będziesz strzelał w lewo kiedy słyszysz kogoś kto w rzeczywistości nadciąga z prawej :D a w ogóle to jak będziesz mylił strony to grozi ci kara więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Forest_Monster: po prostu będzie inaczej. Przy składaniu piosenki do kupy często puszcza się np gitarę prowadzącą na jedno ucho a rytmiczną na drugie. Po prostu będziesz słuchać odwrotnie niż sobie autor wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O, będzie tak jakbys była ślepa i stała tyłem do sceny na koncercie! Niby jesteś ślepa więc jeden #!$%@? ale zawsze to tak dziwnie xD
@hemoglobinka:

Czasem jak sie pomyliłam to od razu było zauważalne.


Są dwie opcje:
1) albo znasz dobrze piosenkę która gra bardzo przestrzennie - w takim sensie że co innego w lewym słuchawku i co innego w prawym - wtedy się zgodzę że mózg jest świetny w wyłapywaniu takich rzeczy, odstępstwa od normy
2) efekt fizyczny - słuchawki, takie już przechodzone i ułożone, zupełnie inaczej leżą w/na uszach jak się je odwrotnie
@Forest_Monster: nietrafnie. Stojąc tyłem do sceny dźwięk Ci dochodzi z tyłu głowy. Masz nie tylko "odwrócone uszy" ale i zachwiane wyłapywanie pewnych częstotliwości, zachwiany balans głośności instrumentów, itp. Słyszysz jak zza ściany. Proste przełożenie słuchawek z lewej na prawą nie zmienią Ci nic z takich rzeczy.