Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 3

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#luther #stargate
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 3

Tag ...
źródło: comment_MwCgAPJmcbdjXElx3LM0FiY5xgnlNnGn.jpg

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Luther (2010) 61.7% (532)
  • Gwiezdne wrota: Atlantyda (2004) 38.3% (330)

Oddanych głosów: 862

  • 11
@Szrlh: Wolisz ten, gdzie dzielni gliniarze ganiają bez broni za groźnymi, uzbrojonymi przestępcami próbując ich przekonać, żeby ci się grzecznie poddali? Wiem, że w Anglii zwykli policjanci chodzą bez broni (tyle, że Luther co chwilę łapiący jakiegoś mordercę nie jest raczej zwykłym policjantem), rozumiem też, że nie miał być to serial akcji, ale jednak mocno mi to przeszkadzało. Jasne, że SGA to inny, dużo lżejszy serial, ale nie koniecznie zły.
@Jan_K: Ilością nie nadgonisz jakości, jak poogladasz 1000 odcinków m jak milosc to powiesz ze jest lepszy niz Luther i SGA bo bardziej sie zzyjesz z tym serialem. Obiektywnie trzeba przyznac, że Luther bije na glowe SGA grą aktorską, muzyką, dialogami. Za to SGA biję Luthera na głowę... ilością broni? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nikogo nie chce przekonac do Luthera, tylko wskazac, że każdy głosuje wg swoich
@ognos: SGA ma 5 sezonów po 20 odcinków, dużo więcej niż Luther, ale ogólnie wśród seriali pewnie niewiele ponad średnią. Osobiście wolę SGU, a SG-1 nawet całego nie oglądałem, nie miałem siły brać się za 10 sezonów. Co do zżycia - trochę wątpię, ostatni sezon SGA oglądałem gdzieś w okolicach jego premiery, Luthera całkiem niedawno, także z kolei efekt świeżości jest zdecydowanie po stronie tego drugiego. SGA ma oczywiście liczne dziury
@Jan_K: A co ma zżycie się z serialem do "świeżości"? :d Według mnie zżycie się z serialem powoduje, że się wybacza coraz więcej mankamentów i ocena ogólna rośnie.

Póki co Lutherowi zarzucasz, że policjanci biegali bez broni czyli oddali realizm życia w UK.
Póki co Lutherowi zarzucasz, że policjanci biegali bez broni czyli oddali realizm życia w UK.


@ognos: Zwykły Bob chodzi bez broni, nie wiem jak jest w rzeczywistości z kryminalnymi. Za to wiem, że w serialu wewnętrzni noszą broń, a kryminalni też mogą (scena odebrania dowodu w 1. sezonie, Martin pyta się Justina, czy ten ma broń).

Co do zżycia - może, ale przeciwstawiłem temu efekt świeżości, wydaje mi się, że normalna