Wpis z mikrobloga

Szukam dobrego grafika, który przygotuje mi motyw do #wordpress, zgodny z moimi wymaganiami i dopasowany do obecnie istniejącego wyglądu strony. Jakieś miejsce, gdzie można znaleźć sprawdzonych ludzi? Nigdy wcześniej niczego takiego nie zlecałem i nie chciałbym się naciąć na janusza #webdev :)

Zawsze jakoś sam ogarniałem te sprawy, ale teraz chcę zmigrować średniej wielkości stronę (kilkaset artykułów) na WordPressa i chciałbym, aby to wyglądało i działało. Obecnie strona stoi na bardzo starym CMSie, w którym przez lata zmodyfikowałem mnóstwo kodu i dopisałem dziesiątki funkcji. Migracją samej zawartości zajmę się ja i już mam nawet napisanych kilka skryptów konwertujących do najważniejszych treści i teraz potrzebuję kogoś, kto mi przygotuje ładny i funkcjonalny motyw, czyli ze znajomością #css.
  • 4
@plackojad: napisałem o zleceniu, a nie słyszałem, aby ktoś realizował zlecenia za darmo. Przedstawię jasno sprecyzowane wymagania, na podstawie których osoba siedząca w temacie będzie na pewno w stanie to wycenić, bo ja nie mam takich kompetencji.
@thof: Mogę zrobić projekt graficzny od zera wg wytycznych, a następnie zrobić z tego działającego Wordpressa, jak coś to wrzuć info na priv o wyceny. Wystawiam fvat.

EDIT: wdrożenie nie bazujące na gotowych szablonach typu Divi czy innych wielotematycznych, pisane wszystko od zera, nie naładowane niepotrzebnymi dodatkami, szablonami podstron, wtyczkami.