Wpis z mikrobloga

@Gooma: Niepotrzebny mi większy - ilczy się przede wszystkim komfort jazdy we dwie osoby. Raz na jakiś czas da radę przecież z tyłu kogoś przewieźć, o ile nie ma 2 metrów wzrostu :) Kombi generalnie odpadają.
@takinick no to jak wystarczy to tylko mogę polecić, co prawda miałem SW, w HDI 1.6 ale z takich rzeczy jak blachy, zawieszenie, elektryka itd byłem bardzo zadowolony. Przesiadlem się a 407sw i też super, w planach 508sw
@takinick: Prowadziłem raz 307kę cc z tym, że 2.0. Może lekko ponad godzinę. A idź pan, w życiu bym nie chciał. Twarde to i niewygodne. Jeżeli chodzi o komfort to słabo. Na polatanie po mieście 15min to tak, ale jakbym miał tym jechać ze 2-3 godziny albo i więcej to ja dziękuję.

Ale to moja osobista opinia. Sam jeżdżę 206tką i w tym aucie jest zdecydowanie wygodniej (a jeszcze wygodniej było
@artur1792: Na razie sprawa stoi w miejscu. Oferta już nieaktualna, więc muszę chyba szukać czegoś innego, bo raczej nie zdecyduję się na zakup tego auta z innego źródła. Obecnie jestem na etapie obliczania, ile musiałbym jeszcze odkładać na 12 - letnie BMW 1 ( ͡ ͜ʖ ͡)